Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Badoo-n vagy Tinder-en balra húznak egy emvert, akkor már soha nem fogom többé látni? Nem adja be még egyszer?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Tök jó lenne egy app, ahol IQ alapján is lehet szűrni. A kérdezőhöz hasonló alakokat úgy soha nem kéne látni.
2019. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szabalyzatot stb.
2019. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. Ebbol meg nem derult ki hogy mekkora az iq-ja, egyebkent sajnos nem is ez szamit ha ertelmi szintrol beszelgetunk... ;)
2019. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha leszeded az appot és újra telepíted elvileg újra indul az algoritmus és újra látsz olyanokat is, akiket már egy szer félre húztál.

Régen legalábbis így volt, egy 3 éve.

2019. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tinder szerintem nem. Én még szeptemberben az új munkahelyemen, unalmamban felraktam. Előfizettem mert kitalálta pár perc után hogy aznapra elég. Elhúzgáltam pár ezer embert. Majd mondta, hogy nincs több a közelemben. Unalmassá vált, hogy naponta kb 20-30 új embert láttam, így letöröltem pár nap múltán. Aztán egy másik unalmas periódusomban, pár hétre rá ismét felraktam. Arra nem emlékszem, hogy megmaradt e a premium előfizim, pedig felült a kisördög a vállamra, hogy elleszek a panaszlevél fogalmazásával... viszont arra emlékszem, hogy nem kellett 100 kép és ismét kiírta, hogy elfogytak. Szóval törlés után sem indult újra. Esetleg ha az egész accomat megszüntetem... De hát az is unalmas.
2019. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1# A Tinderen pont hogy nem számít az intelligencia.

Egyedül a fotón szereplő ember külseje számít, semmi más.


Két BKV járat közti 5 perces várakozást kitöltő pótcselekvésként használják az emberek...

Legalább is erre utal az üzenetek minősége és mennyisége is.

Senkit nem érdekelnek az értékeid, a személyiséged.

Legyél szórakoztató, ahogy a youtube, vagy az instagram.

Te vagy a content, és a felhasználókat szórakoztatod 5 percig, amíg nem találnak jobb szórakozást.

2019. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!