KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » TĂĄrskeresĂ©si problĂ©mĂĄk » Ki vagyok teljesen 😭 đŸ„ș hol...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ki vagyok teljesen 😭 đŸ„ș hol van A nƑ aki megszĂĄn Ă©s enyhĂ­t ezen a pokoli magĂĄnyon?

Figyelt kérdés
27F

2019. jĂșl. 27. 00:53
1 2
 11/17 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
Hisztis kisfiĂșkkal nƑk nem foglalkoznak.
2019. jĂșl. 27. 06:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/17 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

Így sehol. De ha összeszeded magad, akkor bĂĄrhol.

Mi a bajod? Ronda vagy? Vagy lelkileg vagy beteg?

Ne hallgass az utĂłlsĂłra. Itt ahol,lakok kettƑ fĂ©rfit ismerek, akik tĂ©nyleg nem szĂ©pek. Mind a kettƑnek van pĂĄrja. Az egyiknek, egy csinos felesĂ©ge s kĂ©t gyereke. Sokan megszĂłltĂĄk Ƒket, hogy nem Ă©rtik a csajt, hogy ilyen fickĂłval?

MĂ©gis ilyen fickĂłval... Lassan tĂ­zen Ă©ve.

Én szemĂ©ly szerint mindig örĂŒlök ha lĂĄtom Ƒket. JĂł lĂĄtni, hogy boldogok, szeretik egymĂĄst. RĂĄjuk van Ă­rva. MĂĄsnak meg mi köze hozzĂĄ!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a fejedbe rakj rendet.

2019. jĂșl. 27. 06:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/17 anonim ***** vĂĄlasza:
8%

HĂĄt a helyedben meg rĂĄjuk nem hallgatnĂ©k. Nagyon nehĂ©z kifogni azt, aki nem ezt keresi. Rohadt rĂ©gĂłta jĂĄrkĂĄlok mĂĄr ide oda, Ă©s sehol nem lĂĄtok akĂĄr csak egy csĂșnyĂĄbb pasit is csajjal.

Elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok, nem tartom magam csĂșnyĂĄnak, bĂĄr van egy-kĂ©t dolog, ami nem ĂĄll jĂłl rajtam, de azzal meg ha akarok se tudok cseszni semmit.

A hajamra gondolok. Tele vagyok kibszott forgókkal, és egyszerƱen sehogy se jó a hajam.

MĂ©g is oda megy az ember, ismerkedne, beszĂ©lgetne, elhajtjĂĄk. Ma mĂĄr a mĂ©dia ĂĄltal, meg azt amit lĂĄtnak mĂĄsoktĂłl, a nƑk mĂĄr nem elĂ©gszenek meg a mezei fĂ©rfival, aki nem nĂ©z ki jĂłl. VĂ©gĂŒl is menƑzni kell a barĂĄtnƑk elƑtt, hogy kifogtĂĄk a vilĂĄg legjobb pasijĂĄt.

2019. jĂșl. 27. 06:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/17 anonim ***** vĂĄlasza:
66%
Gondolom, a szĂŒleidnĂ©l mindent elĂ©rtĂ©l hisztivel, te voltĂĄl a szemĂŒk fĂ©nye, aztĂĄn most jönnek az Ă©lettƑl a pofonok, hogy ez nem mindig mƱködik. NƑj fel, tanulj önismeretet, Ă©s mondd meg a szĂŒleidnek, hogy szarul neveltek...
2019. jĂșl. 27. 07:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/17 anonim ***** vĂĄlasza:
91%

Senki nem fog dugni veled szanalombol.

Keress egy prostit.

2019. jĂșl. 27. 08:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/17 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
2019. jĂșl. 27. 09:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/17 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
#10: Ne fesztivĂĄlon akarj ismerkedni. Én halĂĄl normĂĄlis vagyok, de fesztivĂĄlon koptatok mindenkit, mert azĂ©rt megyek, hogy a haverjaimmal (akik mellesleg igen, jĂłkĂ©pƱek) bulizzak, nem azĂ©rt, hogy valami random faszi szĂĄjĂĄban lĂłgjak egĂ©sz este.
2019. jĂșl. 27. 10:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!