Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha úgy értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy értem hogy én sosem fogok tudni kialakítani párkapcsolatot egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beszédes, és nem járok társágba. De nagyon szeretnék egy barátnőt. De úgy érzem hogy nekem nem megy az ismerkedés. Pedig próbálkoztam már többször.

Idővel változhat ez?

(23)


2019. júl. 30. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változtass magadon. Keressél egy olyan felfoglaltságot, ahol sok lánnyal találkozol. Így "kényszerből" is fogsz velük beszélni, kapcsolatot teremteni. Tánctanulás például nagyon jó erre.
2019. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog változni. Járj társaságba, szokj bele a kommunikációba.
2019. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel matyizz magadnak.
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!