Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az online társkeresés sikeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online társkeresés sikeressége attól függ, hogy mennyire vagy ugyanolyan, mint a többi?

Figyelt kérdés
Például tinderen az dönti el, hogy lesz e matched, hogy azonos a felfogásod a többi fenntlévő emberrel? Tehát például ha az 10 ből 10 ember utazgatni meg túrázni szeret (roppant egyedi), és én otthonülős vagyok és utálok utazni, akkor nem is érdemes regisztrálni? 3 éve nyomkodom a tindert napi szinten és 3 matchem lett amiből 3 nem válaszolt és "szétvált".

2019. márc. 17. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az online, hanem az IRL társkeresés sikere múlik ezen.

Egy mászkálós, izgága ember nem tud kijönni hosszú távon azzal, aki beteg, ha ki kell mászni a fotelból és át kell lépni a küszöböt.

Ezért eleve rád se ír, hisz felesleges, nem működik.

2019. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne akarj ugyanolyan lenni. Örülj neki, hogy más vagy, mint az átlag. Majd jön az akinek jönni kell.
2019. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk hagynád a netes ismerkedést és kimozdulnal a való világba? 3 évig nyomkodni azt a sz*rt, nem is értem, hogy nem untad még meg.. :D
2019. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát barátom, te végtelenül naiv vagy, ha azt hiszed, a nők az érdeklődési kör alapján szelektálnak a férfiak között.
2019. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3:A való világban nincs lehetőség. Reggel 7 és este 6 között munkával vagyok elfoglalva, és egy darab nő nem sok, annyival sem találkozom. És mivel a való életben nincs lehetőség, megpróbáltam online. Ott sem sikerül. (32/F)
2019. márc. 17. 22:21
 6/11 A kérdező kommentje:
2: 30 elmúltam és sosem volt senkim. Én már nem hiszek ebben a "majd jönni fog" dologban. Mikor? Amikor már urambocsá szexuálisan sem tudok vele mit kezdeni? :D Nem akkor kellene elkezdeni a szerelmi életet....
2019. márc. 17. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Szeretek túrázni és utazni, mégsincs match-em Tinderen.
2019. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége elsősorban vizuális ingerek alapján választ egy olyan felületen, ahol képeket dobál fel a rendszer. Ráadásul a többség lusta is, tinderen pedig a húzás után egyből dobja a következő jelöltet. A szöveg csak azután fog számítani, ha a képek rendben vannak.

Plusz régebben olvastam egy felmérést, ami ugyan nem tinderes, de online társkeresős. Abban azt vizsgálták, hogy mit néztek meg. Az emberek több, mint 80%-a a képeket nézte meg első körben és az alapján döntött. Ha az nem volt rendben, akkor az üzeneteket és adatlapot el sem olvasták.

2019. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 este hat után a nők megszünnek létezni?
2019. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Es a munkából hogy mész haza? Esetleg ott nem tudsz ismerkedni? Hogyhogy eddig soha nem volt barátnőd? Nagyon érdekelne, hogy mi ennek az oka. És ezt minden rosszindulat nélkül kérdezem!

2019. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!