Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek kicsit tulzásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek kicsit tulzásnak a szexuális zaklatás témát?

Figyelt kérdés

Jo amikor tenyleg arról van szó, hogy pozicoert cserébe szexet kernek jogos lehet felhaborodas. De megjegyzem ez is egy deal. És sok szinésznő belement. Akik később felharodtak.


Azok a durvább esetek akiket tényleg fogdos a fönökük nem szinésznők és nem tud felmondani mert mindjuk 2 gyereket nevel a férjével. Ez oké. Neki nincs választása.


De mai világban már nem lehet ránézni a nőkre. Ha hozzajuk érsz feljelentenek. Tudom, hogy kell ismerkedni, de hozzam is jöttek már oda csajok és hoozám is ertek. Huha...


Lehet csinalni ezt a játékot, de akkor a nők se rázzák a se..üket a discoba, öltozzenek normalisan nem p.csa nadragba.


Remelem értitek mit akarok kerdezni.



2019. júl. 31. 04:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Ajánlom, hogy egyszer a kondiban guggolásnál valaki nyúljon alád( lehetőleg egy idősebb férfi), aztán majd meséld el, hogy érzed magad.


A pasi megkívánt, te guggolásnál pucsítottál a konditeremben, ahol ezt kell csinálni, senkit sem érdekel, hogy te nem dugnál a pasival véletlen sem.


A pasi szerint odadugtad a feneked, amerre ment, amúgy is direkt olyan nadrág van rajtad, aminek vékony az anyaga és kiadja a vonalakat, ezzel felkínáltad magad.


Ő amúgy is csak hozzád ért, nem megdugott.


Aztán képzeld el, hogy ez már a sokadik eset, minden héten van valami, akiknek elmeséled téged is okolnak abszurd dolgokkal(miért jársz kondiba, nekem vastagabb anyagú a nadrágom, guggolni csak falnak háttal szabad) benned is elpattanhat az ideg és feljelented.


Nagyon lélekölőek ezek az apró esetek.


Minden szexuális zaklatásos helyzetet képzeljenek el a férfiak úgy, hogy egy 2 méteres, nagydarab 60as bácsi teszi ezt velük.


És nem csak egyszer törtènik, hanem hetente több apróság van.


Kb ilyenek az erőviszonyok nők és férfiak közt, és pont annyira nem kívánjuk a másikat, mint amennyire ti a bácsit.

2019. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
98%

Jó hogy már nem csadorba járjunk, mert az ösztönállat férfi nem tud magán uralkodni. Ha neked ez tetszik, akkor lehet menni egy kedves kis arab országba.


Az, hogy "rázom a se.ggem a diszkóban" annyit jelent, hogy táncolni mentem oda.

Pont az ilyen gyökerek miatt kaptunk rá arra, hogy egy ismert melegbarba szoktunk elmenni, két meleg haverral. Ott minden srác tud táncolni, kedvesek, helyesek, és nyugodtan végig tudunk menni úgy a pultig, hogy senki se tekinti a testünk köztulajdonnak. Elég sok csaj jár oda, pont ezért.

Az ilyen lányoknak ingyenes belépőt kínáló húspiacokat inkább kerüljük.


Strandon hogy viselkedsz? Ott meg is dugod a csajokat? Elvégre mindene kilátszik, ott fetreng a nyugágyon, rázza magát a matracon, biztos csak neked szól. Nem? Miért van az, hogy a strandon érdekes módon sokkal kevesebb a zaklatás bikiniben, mint egy zsúfolt buszon farmer nadrágban és pólóban? Én tudom, hogy miért, csak kíváncsi vagyok, hogy le meri-e írni valaki.

2019. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor a nők se rázzák a se..üket a discoba, öltozzenek normalisan nem p.csa nadragba."


A strandon sem fogdosod a nőket.

Burkát ne hordjunk?

SEMMI nem jogosít fel arra, hogy más nők seggét fogdost.

2019. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és én is szívesebben megyek lassan meleg bárba a taplók miatt.
2019. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg ez nem rossz jelenség, hogy a média nagy feneket kerít ennek, mert legalább elveszi néhány férfi kedvét a zaklatástól, és talán kevesebben fognak ismeretlen nőket fogdosni, így, hogy már következménye is van.
2019. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy megfogják egy nő fenekét az nem szexuális zaklatás? Miért, akkor mi az? Hol a határ? Ha egy icipicit arrébb nyúl, akkor már zaklatás, de a fenék még nem?

Nekem a fenekem igenis intim szféra. Egyes egyedül az általam kiválasztott partnerem érhet hozzá. Egyes-egyedül NEKEM van jogom arról dönteni, hogy én mit tekintek a privát szférámnak és mit nem. Mert én tudom, hogy mi kellemetlen számomra és mi nem.

Nyúlt már alám részeg fazon buszon és a keze nem csak a fenekemre tévedt, hanem pár centivel arrébb is... lehet, hogy ő "csak" a fenekemet akarta megfogni - ahhoz sincs joga. Nem engedtem meg neki. Nem, nem öltöztem "kihívóan", nem adtam neki semmilyen jelet, háttal ültem neki, egyszerűen csak ő gondolta úgy, hogy ha ő megkívánt, akkor joga van hozzám. Hát nincs.

Franciaországban tavaly letöltendő börtönt szabtak ki egy ugyanilyen ügyért egy pasira. Jogosan? Szerintem igen, mert ha valaki letöltendő börtönt kap, az már biztosan nem az első eset volt és az eddigiekből nem tanulta meg a leckét.

Akik szerint a nők a hibásak, mert kihívóan öltözködnek és ezért jogos a fenéktaperolás: ha egy étteremben melletted valaki egy számodra ínycsiklandozó ételt eszik, akkor odamész hozzá és beleeszel az ételébe? Gondolom nem... ha meg igen, akkor joga felháborodni, kidobatni, stb. Na valahogy így kell felfogni a fenékrázást is. Nem a tiéd, nem neked szól! Nem te vagy a világ közepe, hogy mindenki neked akarjon tetszeni!

Az embert az különbözteti meg az állatoktól, hogy képes uralkodni az ösztönein. Ha te erre nem vagy képes, akkor még egy jól szocializált kutya is többre képes nálad.

2019. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Nem érzem túlzásnak.


[link]

2019. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Ez oké. Neki nincs választása.

Khm...

Szerinted nőként mi választjuk meg, hogy mikor és ki fog minket letaperolni? Ugyanúgy nincs választásunk. Teszem azt, mert buszra kell szállni, ha dolgozni megyünk.

Lehet azt mondani, hogy van választás, mert nem kell elmenni bulizni meg táncolni, pláne kiöltözve. Biztos te is sokkal jobban éreznéd magad, ha legközelebb elmész bulizni, és azt tapasztalod, hogy sokkal több a férfi, mint a nő.

Várjunk csak! Mintha pont erre panaszkodnának sokan, akik ismerkedni akarnak szórakozó helyen. Ejnye, hát az nem lehet, hogy van összefüggés, és sokan azért kerülik az ilyen ismerkedős helyeket, mert nem kérnek a zaklatásból.

Mi jöhet még? Kiderül, hogy azért nem regisztrálnak társkeresőre se, mert a dickpickekből és a perverz üzenetekből se kérnek?

2019. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#12 az ÖSZTÖNÁLLAT NŐ sem piskóta ;)
2020. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha már szexista és kollektivista jelzőkkel dobálózunk.
2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!