Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más fiú/férfi is szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú/férfi is szenved attól, hogy csak olyan nőknek jön be, akiknek ő nem?

Figyelt kérdés
Rendszeresen ezt tapasztalom, bárhova megyek. Ha elmegyek egy táborba, ahol van 6 lány, aki tetszik, és egy, akinek nem, akkor mindig az az egy fog rám csábosan mosolyogni, a másik hat meg szarik a fejemre. Tinderen ugyanez. Végigpörgetem a csajokat, és csak túlsúlyos lányok jelölnek vissza, véletlenül se olyan, aki akár csak kicsit is bejön. Annyira irigylem azokat a fiúkat, akik fel tudják ébreszteni a vonzalmat a csinosabb nőkben...
2019. júl. 31. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Jah, tinderen most egy top csaj belájkolt úgyhogy azt várom hogy visszaírjon a luvnyája... De fel se jött még tegnap óta és kezd idegesíteni.

Holnapot még kivarom aztán törlöm ha nem ír

2019. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy azzal a 6 lánnyal előrrébb lennél. Kiderülhet, hogy nem illetek össze, de te külső alapján választottad volna bármelyiket. Sokszor meg kell látni valakit természetes helyzetben, hogy hogyan viselkedik... egy munkahelyen pl áskálódik, kidumál mindenkit, provokál, bunkó stb. Ezt nem tudod addig, amíg csak flörtöl. A másik ilyen, hogy akik ilyen csábosan mosolygósak, azok között is sokszor látom, hogy másokra is ugyanígy mosolyognak, nemcsak arra az adott 1db férfira... innentől meg köszi...
2019. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, annak a 6-nak olyan modora van, hogy sikítva menekülnél előlük.

Én azt mondom, inkább azt válaszd, aki ragaszkodik hozzád.

2019. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, csak jönne nektek össze a bombacsaj. Remélem irtó idegesítő természete lesz. Legalább megtanulnátok a leckét. :)
2019. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Már nem azért, de ha nem is tetszenek a túlsúlyos lányok Tinderen, akkor miért húzod őket jobbra?
2019. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Mármint, hogy olyan nőknek jön be, akik neki nem? Azt hiszem így gondoltad.


Volt már ilyen mindenkinek. De szerintem ha bejössz egy-egy nőnek az már jó. Előbb utóbb találkozol azzal akivel kölcsönös lesz. Sokkal rosszabb a helyzete annak aki senkinek nem jön be, ő mit szóljon? 😀😀😀

2019. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj, már szinte megsajnáltalak téged, hogy itt sajnáltatod magad.

Értelmes ember szerintem elgondolkodik ilyenkor önmagán, vajon mi az oka, hogy nem kedvelnek téged a szimpi nōk..

Nem önsajnáltatni kell, hanem tükörbe nézni, meg önismeret ilyesmi.

2019. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lazy Lover ***** válasza:
0%
velem is ez van vagy össze jössz olyannal aki nem az esetet vagy marad a magány
2019. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor maradjon nektek a magány, ha nem bírjátok alább adni és nem jöttök össze olyan nővel, akin van +10kg vagy nem megfelelő formájú a lábfeje.
2019. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: én tényleg nem értem ezt a hisztit. Miért az én bűnöm az, ha egyszerűen nem tetszik valaki? Vagy szerinted annak van értelme, hogy a fiú összejön valakivel, és aztán nem működik a kapcsolat, kedvetlenül ébred az ágyban, állandóan más csajokat nézeget és mogorva lesz? Ez senkinek nem a hibája, egyszerűen mindenkiben vannak gyerekkorban bevésődött dolgok, amik fontosak. Ha valaki egész életében formás lábfejekről álmodozik, és az neki egy olyan érzékeny pontot érint, mint neked egy búgó hang meg egy igéző kék szempár, akkor az egy nem szép lábú nővel sosem fogja tudni beteljesíteni a vágyait.



Másik válaszoló:


"Értelmes ember szerintem elgondolkodik ilyenkor önmagán, vajon mi az oka, hogy nem kedvelnek téged a szimpi nōk..


Nem önsajnáltatni kell, hanem tükörbe nézni, meg önismeret ilyesmi."


Hm, én meg inkább azt gondolom, hogy egyszerűen túlkínálat van férfiakból. Semmi extra defekt nem kell ahhoz, hogy ne legyen nőd, elég az, ha nem vagy különösebben feltűnő meg magabiztos. A csajok figyelmét még a menő pasiknak is fel kell kelteni.

2019. júl. 31. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!