Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más fiú/férfi is szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú/férfi is szenved attól, hogy csak olyan nőknek jön be, akiknek ő nem?

Figyelt kérdés
Rendszeresen ezt tapasztalom, bárhova megyek. Ha elmegyek egy táborba, ahol van 6 lány, aki tetszik, és egy, akinek nem, akkor mindig az az egy fog rám csábosan mosolyogni, a másik hat meg szarik a fejemre. Tinderen ugyanez. Végigpörgetem a csajokat, és csak túlsúlyos lányok jelölnek vissza, véletlenül se olyan, aki akár csak kicsit is bejön. Annyira irigylem azokat a fiúkat, akik fel tudják ébreszteni a vonzalmat a csinosabb nőkben...
2019. júl. 31. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Szívemből szóltál kérdező, minden egyes nap ugyanezt élem át én is. Bárhova megyek, egy új közösségben bárkiről meg tudom mondani hogy kinek fogok bejönni (kövér, csúnyább nők) és kiknek nem (picit, de tényleg csak egy picit is szép, csinos nők).
2019. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

De ez az, lehetek én kövér és csúnya nő, ugyanannyi eséllyel jövök be bárkinek, mint egy ronda pasi. Ha átlagos vagyok, valakinek bejövök, valakinek nem. Ha átlag feletti vagyok, csorogni fog a legtöbb férfi nyála, ha meglát.

Neked se kell ronda nő, akkor ne várd, hogy fullos csajok versengjenek érted, ha te se vagy top pasi.

2019. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó, csak az eloszlás nagyon más a csajoknál és a pasiknál. Átlagos nőként is annyi pasid lehet, amennyit akarsz. Átlagos pasiként viszont a nők nagy részének ki van zárva, hogy bejössz, kifejezetten mázli kell. A pasiknál csak a legeslegmagasabb szint olyan népszerű, mint a nőknél akár az átlag.
2019. júl. 31. 18:17
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem így látom, de ezen ne vesszünk össze.
2019. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én élőben még soha nem tapasztaltam, hogy akár annak az egynek is tetszenék. Társkeresőn csak az extrém kövér és/vagy bűnronda nők írnak illetve jelzik az érdeklődést, de szerintem ők is csak azért, mert kivétel nélkül mindenkinél bepróbálkoznak. Pedig 178 centihez vagyok 80kg, viszonylag sportos alkattal, szóval nem vagyok ronda, csak nem jóképű.
2019. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 “túlkínálat van férfiakból..”


Ja igen, a népszerūbb lányoknál tényleg sokan kínálkoznak. Most komolyan sajnáljunk ezért, hogy nem akar veled lenni a népszerūbb lányok közül senki?

2019. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Lazy Lover ***** válasza:
9 mert ti csajok aztán össze jöttönéletrajzom olyannal aki nem tetszik nektek na ná hogy nem ...
2019. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
16: Na igen, mert a "nem népszerű" lányokra csak hetente 1 ír rá. Tudod, átlag férfiként hány matchem volt Tinderen? 2 év folyamatos, napi pörgetés (volt benne "mindenkit jobbra" időszak is a végén!) mellett 3, azaz három! Na ehhez képest szerinted van e túlkínálat férfiból?
2019. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem heti 1, hanem heti 3-4 náluk is a szám. Csajként tinderen kánaán van ahhoz képest, amilyen fiúként.
2019. aug. 1. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!