Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról miért van mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról miért van mindenkinek szép hosszú listája, hogy mit akar a másiktól (elvárások), azt miért nem nézi hogy ő mit tud adni?

Figyelt kérdés

És hogy a másik vajon arra vágyik-e, amiket ő "kínál". Sokszor az emberek olyan dolgokat "kínálgatnak" az ellenkező nemnek, amire azok nem is vágynak.

A férfiak azt sorolják, hogy ők mennyire kedvesek, becsületesek, udvariasak, miközben rohadtul nem ezek a nőkben vonzalmat kiváltó tulajdonságok, hanem inkább a tökösség, humor, magabiztosság, jó duma például.

A nők meg a karrierjüket, fizetésüket, tanulmányaikat mutogatják, miközben ez meg a férfiak szemében játszik elképesztő kis szerepet a választásban más dolgokhoz képest.

Ezek csak példák voltak. Nincsenek tisztában az emberek azzal mit akar az ellenkező nem és ezért tök más. Vagy tök sokat várnak el, miközben keveset tudnak/akarnak adni azért cserébe


2019. júl. 31. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból, milyen nemű vagy?

Ezzel egyetértek:

"A nők meg a karrierjüket, fizetésüket, tanulmányaikat mutogatják, miközben ez meg a férfiak szemében játszik elképesztő kis szerepet a választásban más dolgokhoz képest."

2019. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt várom el, amit adni tudok. Az udvariasság, becsületesség és a kedvesség pedig alaptulajdonság, ne csináljatok már szuperhős azokból, akikben ez megvan! Ezen felül ha van humor, tökösség, magabiztosság és jó duma, akkor nyerő csupán.
2019. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az egész kérdésed puszta feltételezéseken alapul.
2019. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én magabiztos vagyok, jó a humorom, megvan mindenem, jól nézek ki, anyagilag jól állok, sokat utazom, vannak terveim, céljaim, befektetéseim. Elvárni viszont nem várok el semmit. Egyetlen egy dolog számít, hogy szeressem a másikat, ami vagy jön magától, vagy nem. Tény, hogy ez elég ritkán fordul elő, hogy ilyen lánnyal találkozom.
2019. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb társkeresőn van "milyen vagyok" és "milyen társat keresek" rovat is. Ugyanis a kettő párhuzamosan működik. Attól, hogy az embernek vannak elvárásai, attól még fontos az is, hogy amit ő nyújtani tud, a másik azt keresse.


Személyes megjegyzésem: ha egy férfi nem értékeli bennem az eszemet, a sikereimet, akkor mi nem egymást keressük. Én ugyanis nem a konyhában képzelem el az életem, és nem azt tartom az életcélomnak, hogy őt boldoggá tegyem. Tehát azért azokat "mutogatom" magamból, amit, mert ezek tényleg fontosak számomra és ezzel máris jelzem, hogy senki kedvéért nem fogok lemondani róluk.

2019. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mert látni is kell, nem csak nézni! Amilyen a világ, olyanok az emberek is. Meg fordítva!


Egy őrületn rohanó világban, ahol rogyásig vannak a polcok, ahol a színpaletta minden árnyalatában megkaphatsz mindent, akkor az emberek szerinted miért olyanok egymással amilyenek?


Fogyasztói társadalom! Fogyassz, költs, fogyassz, költs...

Itt már nem lehet elkülöníteni az emberi értékeket a vágyaktól. Az a rossz az egészben, hogy maga a személy ebből az ég világon semmit sem vesz észre. A mindennapokban használt tárgyak, szolgáltatások többsége függővé tesz, persze ezt sem látja senki, betudják a modern világ nyújtotta előnyöknek. Én ezt elfogadom, de az örök szabály szerint, mindennek ára van. Olyan nincs, hogy ha nyerek, akkor valahol, valaki vagy valami nem veszít.


Mivel ilyen eszméletlenül és megállíthatatlanul pörög minden, így az emberek is. Mindenki tárgyként kezel mindenkit, még akkor is, ha ezt ő nem így látja. Ezen felesleges is vitatkozni, mindenkinek maga felé hajlik a keze. Innentől kezdve nincs idő összecsiszolódni, türelmesnek lenni, minden azonnal kell, és e lehető legjobb minőségben.


Az emberek többsége egy maguk által kreált álomvilágban élnek, saját maguk pedig egy hazugság gyárban dolgoznak. A kirakatban mindenki sokkal többet akar mutatni, mint amilyen valóságban. Nekem már hobbimmá vált az ismerkedés. Olyan érdekes, hogy szinte kivétel nélkül mindenki lehet osztani minimum kettővel, mert amit mutat magáról, és ami a valóság az két külön világ.


Sőt, aki rendben van magával és a világgal, azt nem is igazán érdekli az a komédia, amit a többség produkál.

2019. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert amit leírtàl az csak a te nézőpontod.Èn egy pasinak sem nyújtottam a felsorolt tulajdonságokat ,és ilyen formán ahogy levàlasztottad,egy pasi sem ezeket nyújtotta számomra.
2019. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Én, mára már tisztában vagyok vele, hogy mit tudok nyújtani, s ugyanazt várom el körülbelül. Ezért is vagyok egyedül... :-D

44f.

2019. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai emberek közül soknak egyáltalán nem való egy kapcsolat. Rengeteg a torzult önkép, vagy pedig túlságosan magasan repked az egó.
2019. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!