Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok kevés a lányokhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kevés a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Teljesen unalmas az életem. Semmilyen inger nem szokott engem érni. Minden napom ugyan olyan. Nem akarok tenni azért, hogy a lányokhoz közelebb kerüljek, a szexért sem akarok tenni semmit sem de mégis állandóan foglalkoztat ez a téma és siránkozok miatta. Vágyam nincsen irántuk mivel jelentéktelen vagyok a szemükben. Meg persze miért is én kellenék ha van tőlem sokkal jobb is.

2019. aug. 2. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kérdésre a válasz maga a leírásod.
2019. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Olvasd el a leírásodat és rájössz.
2019. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Én meg a fiúkhoz vagyok kevés.

És ki sajnál engem? Senki.

2019. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki lettem segítve.
2019. aug. 2. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Te magad írod, hogy nem akarsz tenni semmit és vágyad sincs.

Akkor miről van szó?

2019. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha unalmas az életed, akkor tedd tartalmassá, csak rajtad múlik. Sok dologhoz még nagyon pénz sem kell.

Pl. határozd el, hogy minden hétvégén elmész egy olyan helyre, ahol még nem voltál. Ez lehet városon belül is egy utca, park, templom, bármi. Vagy a környező falvakba, erdőkbe, bárhová. Eleinte nem kell nagy dolgokra gondolni, mert már ezek is kizökkentenek a komfort zónádból.

Vagy ennek mintájára elmész egy új cukrászdába, étterembe. De azt is csinálhatod, hogy megszólítasz addig ismeretlen embereket. Itt sem kell nagy dolgokra gondolni, nem kell utcán "csajozni". Elég, ha pl. a szomszédodtól megkérdezed, hogy milyen napja van vagy segítesz az öreg néninek felvinni a szatyrát. Vagy a boltban az eladótól megkérdezel valamit. Ezek mind ingerek. Ha segítesz másokon, az a lelkednek is jót tesz és máris nem lesz unalmas az életed.

2019. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha uncsi vagy mit vársz?
2019. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy éreztem, gondolkodtam magamról én is, de egy tényleg gyönyörű lánynak, akire rengetegen nyomulnak, mégis én kellettem. Nem mondom, hogy a feleségem is ő lesz, (bárcsak ő lenne) és ez most egy örök kapcsolat, de akkor is sikerült, és ez biztosan kihatással lesz a további életemre.

Szerintem te is próbáld meg kicsit elengedni a témát, hátha veled is történik csoda. És miért ne történhetne?

2019. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Történt. Azt is képes voltam elküldeni akaratlanul is. Mivel bamba vagyok a nőkhöz.
2019. aug. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!