Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzódtál már egy személyiségh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtál már egy személyiséghez, külsőtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtál lemondani az illetőről?
2019. aug. 3. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Úgy, hogy a végére kiderült, hogy egy tahó.

2019. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen,láttam róla egy képet. Gáz a kép nélkül ismerkedés felépíted a jó nő képét magadba erre kiderül,hogy nagyon csúnya.
2019. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom itt felnőttek komoly témákról szoktak beszélni. Egy nem létező személyhez vonzódsz, csak ideologizálod, vagy csupán az értésekbe szerettél bele.
2019. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*érzésekbe*
2019. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen,először a személyisége ragadott meg és a külseje nem is volt előnyös,mégis halálosan bele szerettem
2019. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok,nekem is le kell mondani róla,de pokolian nehéz
2019. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
1, Igen; 2, Ez nálam a legkönnyebb dolog: tudom, hogy nem vagyok méltó hozzá, vagy nem vagyunk egy súlycsoportban.
2019. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. A humora, a stílusa, a közvetlensége, a kedvessége mind megfogott. De kénytelen voltam "lemondani" róla, nős és apuka. Sosem jeleztem felé a gondolataimat, pedig külsőtől függetlenül igen erősen belezúgtam, ráadásul a kollégám, így minden nap láttam, beszéltünk. Hónapokig tartott, mire lecsendesedett bennem a dolog, de még most sem múlt el teljesen.
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon is. Meg nem mondom mitől, de olyan borzasztó ronda férfi volt, hogy ritkaság számba megy, de mindig vonzott. Talán épp az, hogy mennyire nem hozzám való.
2019. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A határozott, magabiztos, domináns, kezdeményező nők azok még ha nem is néznek ki annyira jól képesek nagyobb vonzalmat kiváltani belőlem, mintha egy topmodell kinézetű ámde flegma, tutyimutyi, határozatlan csajról lenne szó.
2019. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!