Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én egy mozgássérült srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy mozgássérült srác vagyok. Van olyan lány akit ez nem zavar és ettől függetlenül is megismerkedne ilyen vagy más jelenleg gyógyíthatatlan betegséggel élő sráccal? Mennyire működhet jól egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerencsére az önbizalmammal egyáltalán nincs probléma, legalább is szerintem, de ettől még előrelépés nem igazán volt kapcsolatok terén, nyilván nekem a neten egyszerűbb az ismerkedés viszont bármit is próbáltam eddig eredmény továbbra sincs pedig több mint 2 éve keresek. Természetesen jó baráti viszonyt többször is sikerült kialakítsak, de ha arról lett volna szó hogy több legyen, barátságnál még sem akart senki többet. Így nem igazán tudom hogyan tovább. Szóval ezért is a kérdés hogy akad e még olyan akit ez egyáltalán nem zavar.

2018. okt. 25. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg hasonló mozgásserült lányoknál nagyobb sikered lesz. Tudom, hogy ez kegyetlenül hangzik, de én nem kezdenék így bele kapcsolatba. Egy kapcsolat enélkül is nehéz, egyszerűbb nem belemennem, ha már az elején látom, hogy plusz nehézségek is lesznek. Volt beteg párom (ő mas betegséggel küzdött), belementem nagy naivan, teljesen tönkrementem érzelmileg.
2018. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy van, nem szabad feladnod..csak a kulcs az, hogy megszeressen ill. beléd szeressen a másik lelkileg. A többi már fog jönni magától.
2018. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Hasonló hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Keress hasonló kaliberű csajt, mint te.

Gondolom egészséges csajoknál próbálkozol. Akkor ne csodálkozz, hogy eddig sikertelen volt a próbálkozásod.

Bocsi, de én se alakítanék kapcsolatot egy mozgássérülttel.

Számomra a mozgás minden. Ha nem mehetnék párommal pl. túrázni, az a halálom lenne.

2018. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igazság szerint persze ez érthető, bár hallottam már ilyen kapcsolatról, van akiknek persze nem működik, van akiknek viszont igen és nagyon jól kijöttek egymással ennek ellenére is. Egyébként olyan iskolában voltam ahol más hozzám hasonlóakkal voltam egy osztályban. Viszont nem véletlen nem alakult ki kapcsolatom, mert míg én eltudtam fogadni a helyzetem és nem az önsajnáltatásba merülni, addig másoknak ez nem ment, természetesen akad kivétel rajtam kívül is aki nem ilyen. Viszont mivel szellemileg teljesen ép vagyok mint bárki más, abba én is tönkre megyek ha az adott párom nem tud együtt élni a helyzetével. És nyilván nem csak egészségeseknél próbálkozok. Semmi meglepő nem lenne ha nem találok senkit ha csak egészségesek között keresnék. De szerintem részben érthető miért nem csak hozzám hasonlóakat keresek.
2018. okt. 25. 20:21
 5/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Ne add fel, bro. Legyél mindig pozitív! Nick Vujicic is egy japán bombázót szedett össze magának, házasok, boldogok, nevelgetik a porontyokat. Lelkileg legyél topon és szard le, ha egy görény nő a fogyatékosságod miatt kihajít.
2018. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben csak a szintén hasonló helyzetben élő lányoknál próbalkoznék. Tudom hogy rosszul esik de ez az igazság. Az egészséges nők nem fognak veled összejönni akármit csinálsz .
2018. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Viszonylag sok fogyatékkal élő barátom van, mindnek ép fejlődésmenetű párja/házastársa lett. Srácoknak-csajoknak egyaránt. Szóval semmit nem jelent, hogy nem a lábadon mégy le a boltba ;), csak még nem találtad meg azt, aki a lelkedért szeret majd.
2018. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

A mai világban egészségesen is kikúrt mód nehéz egy valamire való párkapcsolatot összehozni. A te státuszoddal ez még nehezebb. Sokan vagyunk, akik egyszerűen felhagynak ezzel, és szingliként, egyedül élnek.


32/F

2018. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Én lány vagyok, és nem tudom, hogy mivel jár ez pontosan a te esetedben, de nem zárnék ki csak ez alapján valakit. Ha találnék egy olyan embert, akivel igazán mély kapcsolatom lehetne, akkor ez nem számítana.
2018. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Egy biztos, hogy nem szép lányoknál kell próbálkozni! Keresd olyat aki elfogadja, hogy mozgássérült vagy és szívesen beszélget veled...
2018. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!