Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kelendő sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelendő sikertelen férfiak ti sokáig szeretnétek élni attól függetlenül hogy lehet nem lesz sose társatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem akarok sokáig élni
2018. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg élvezetes dolog van az életben.


Ne mástól várd a boldogságot.

2018. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy mit szeretnék, ha az egészségügyi állapotom folyamatosan romlik és valószínűleg 5, vagy max 10 évem van hátra. 😢
2018. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem az élet értelme, csak egy formája.
2018. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát remélem. Az élet többi területén úgy érzem sikeres vagyok, attól hogy nem vagyok kelendő. Mondjuk ez sem igaz, mert kezdeményeztek már nők nálam, csak ők meg nekem nem jöttek be. Később azért remélem találok valakit, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.
2018. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én kifejezetten kelendő férfiként is ugyanúgy kiábrándultam a nőkből. De ha nem lesz társad, akkor mégis mi van? Az a helyzet, hogy a mai nők erre abszolút alkalmatlanok, ha ezt elfogadod, nem fogsz többé ezen búslakodni.
2018. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán dob fel a gondolat, hogy még negyven évig nézegessek úton-útfélen pettingelő párokat, negyven évig hallgassam, hogy mindenki hűtlen és szemét (aki nem az, az meg nem érdekes), negyven karácsonyt egyedül töltsek és negyven nyaralásra fizessek egyágyas felárat. De ha jó egészség, jó munka adatik, akkor mégiscsak lenne kedvem sokáig élni, igen.
2018. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Isten ments, egész életemben gyűlöltem élni.

29F

2018. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A siker és a párkapcsolatok között nincs feltételen összefüggés. Ne GYIK-et tekintsd valóságnak azért mert itt relatíve sok pasi nyüszít a nőkért az nem azt jelenti h minden pasi csak ebben látja a boldogságot.


Szerintem sokkal nyugodtabb az élet, több mindent megtehetsz és jóval kevesebb gondod van kapcsolat nélkül. De ez csak 1 vélemény.

Mindenesetre a halálos ágyamon az biztos h fel se fog merülni bennem mint téma. Ha ez 30 évig nem érdekelt szerintem átunna sem fog.


Egyébként meg a párkapcsolat csak 1 opció nem kényszer.

2018. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2018. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!