Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek semmi gondja a külsejév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek semmi gondja a külsejével (és emiatt a csajozással) az képmutató módon miért nem fogja fel/ismeri be, hogy milyen baromi nehéz a csúnya/alacsony/ronda pasiknak?

Figyelt kérdés
Tök jó, hogy mindenki hibáztatja az átlag alatti külsejű pasikat, akik minden téren átlagon aluliak (arc, magasság, alkat, péniszméret), hogy miért olyan bénák, amiért nem tudnak csajozni és kapcsolatot kialakítani, miközben gőzük sincs, milyen baromi nehéz ilyen körülmények között. Csak osztják az észt, mint a politikusok a megélhetésről, miközben soha nem kellett megnézni a pénztárcájukban mennyi pénz van. Jobb lenne akkor ha az ilyenek tényleg nem szólnának hozzá az érintett emberek problémáihoz, de hogy még beléjük is rúgjanak utólag még egyet csak azért is, az szerintem elkeserítő.
2019. aug. 3. 21:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

Pedig tehetnètek ellene

1. Elsőkörben önfejlesztő könyveket olvass

- John Cooper Social Heartistry

- Napoleon Hill - A siker törvénye 16 leckében

- Robert A Glover Nincs Többé Jó fiú


2. Kondizás

3. Megfelelő táplálkozás

4. Megfelelő munkahely,karrier.


Tegyetek magatokért.

2019. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
47%os, pont egy ilyen onsajnaltato luzerrel hozott össze a sors életemben először, es hidd el, egy ilyan szociopatanal nem derul ki semmi a legelejen, csak amikor mar raharapott a no az erzekeny pasi vagyok, aki senkinek nem kell csalira.... Semmi meno nem volt benne, igazi vesztes volt, aki masokon élősködott es nem a kihasznalas a legrosszabb, amit tehet egy pasi... Most mar azt banom, hogy akkor nem fordultam a rendőrséghez!
2019. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Az átlagnál magasabb vagyok (190+), sokan jóképűnek mondanak (pl. kezdeményeznek nálam nők bulikban), egy kicsit vékony vagyok a magasságomhoz képest,de nem vészesen, 16 centis a farkam és mégsem megy sokszor a csajozás. Miközben nálam rondább, alacsonyabb, dagadtabb, szőrösebb stb. ismerőseim simán ledumálják a bugyit bármelyik csajról.


Kérdés?

2019. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Kérdés?"


Egy teszetosza, halvérű, béna pasi vagy, aki nem tud élni a lehetőségeivel. Ennyi.

2019. aug. 3. 22:47
 15/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazán, pl. bulikban simán benyúlok a bugyiba fél percen belül, ha olyan a helyzet. Hozzáteszem, kell hozzá némi alkohol is, hogy előjöjjön a férfiállat. :P
2019. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a sikeres ferfiak kritizálják a nyomikat! Hanem mi nők! Ha már annyi agyhalott probalkozik be, hogy már kiakad a legtütelmesebb ember is.
2019. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%

#12 ne haragudj de akkor te nem is érdemelsz mást.

Mint mondtam a magunk fajtát kb 2 mondat után csapják a kukába. Ha te ezt bevetted és hagytad akkor no comment.


Én pl nem lennék ilyen, ha valaha egy nő esélyt és minimális időt adna akkor mindent megtennék, és soha nem használtam ki senkit.

2019. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Lazy Lover ***** válasza:
14%
Pont azért mert nem tudja hogy milyen sikertelennek lenni egy politikus is pampog hogy csak azért vagy szegény mert nem tanultál...
2019. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Rockarc ***** válasza:
94%

Ha mindegyikotok felvenne egy luzer feliratu polot, hogy a nok messzirol ki tudjanak szurni, nehogy szoba alljanak veled, se eloben, se a neten. Tudod mi valtozna?


Semmi.


Ezen azert elgondolokozhatnal ket onsajnalat kozben.


43F

2019. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
28%
A felettem lévő legtöbb válaszból leszűrhető: A többséget nem érdekli komolyan olyan téma, amit nem érinti ő, ezért ismeretei sincsenek róla. Így pedig könnyű mindenhez egyoldalúan állni...
2019. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!