Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sok nőt zavarnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok nőt zavarnak az állandóan kanos férfiak az edzőtermekben?

Figyelt kérdés

Sok nő mondta már ezt aki edzőterembe jár, hogy már azt nézik mikor van kevesebb férfi mert akkor nyugodtabban lehet edzeni, nem kell állandóan azzal tölteni az időt, hogy a "nyomuló" pasikat leszerelni.


Ez női szemmel tényleg valós és idegesítő probléma?



2019. aug. 4. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyedül edzek, akkor tényleg szinte minden alkalommal odajön valaki ismerkedni. Bosszantó, igen, mert van barátom.
2019. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A pasik is edzeni mennek oda. Szerencsére csak néha bukkan fel egy kanos hülye gyerek, aki azért vett bérletet, mert úgy gondolta, ott fog csajozni.
2019. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Velem soha nem fordult elő ...
2019. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok olyan jó nő, úgyhogy ez nem fenyeget, de van pasim. De ez kicsit el van túlozva, nem nyomulnak más nőkre sem, ha igen, kulturáltan teszik és nem mindenki mindenkivel.
2019. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andi80018 ***** válasza:
75%
Ez érdekes, én már jártam életem során pár teremben, de még nem tapasztaltam ilyet. Legalábbis semmi inzultus nem ért sosem, pedig már 2001-óta járok. Természetesen kulturált termekben edzettem, és edzem, nem a gettó közepén:-) Ahová most járok, kifejezetten normális palik vannak, és fiatal srácok, sulisok.
2019. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

#5

Első válaszoló vagyok. Én nemhogy nem a gettó közepén edzek, hanem Buda legdrágább termébe járok, az Oxygenbe. Oda konkrétan csak celebek, cégtulajok meg hasonló fazonok járnak. És mégis mindig leszólít valaki. Nem azért, mert kulturálatlanok, hanem mert elég bátrak ahhoz, hogy bepróbálkozzanak egy fiatal csinos lánynál. Azt hiszik, hogy ha egy mondatban elmondják háromszor, hogy hány cégük van, akkor biztos nem mondanék nemet :D

2019. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőmet mindig leakasztják. Bár ő tipikusan az a Barbie baba aki a legtöbb pasinak egy "must have" strigula.

Csomószor van, hogy elmegyünk edzeni ketten, ő meg eltűnik, mert xy ingyen leedzi, vagy valaki a gépeknél segít neki, esetleg csak elmennek protein cuccot inni random fütyivel.

Hozzám max azért jönnek oda a pasik, hogy megkérdezzék szabad e már a gép :D

2019. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nincs ilyen. Mindenki békénhagyja a másikat szerencsére. Azt nem mondom, hogy a pasik nem stírölik a jó csajokat néha, de nem mennek oda.
2019. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andi80018 ***** válasza:
94%
Igen, valószínű változhatott a helyzet, mert amikor én voltam huszon pár éves, akkor lehet más világ volt, mindig kialakult egy kör, amitől családias volt az egész, mindenki ismert mindenkit. Elhiszem egyébként, hogy a mostani fiatal lányokat jobban zaklatják.
2019. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Amikor edzőterembe megyek, akkor az öltözőből kilépve már teszem is be a fülembe a fülhallgatót és zenét hallgatok. Igyekszem koncentrálni és kizárni a külvilágot. Nem is nagyon veszem észre, hogy kik vannak körülöttem. Köszönök, visszaköszönnek, ennyi a kapcsolatom az emberekkel, bőven elég is. Viszont van egy hölgy, akivel össze szoktam futni az öltözőben, mert egy időben járunk edzeni, ő mindig mondja, hogy állandóan udvarolnak neki a pasik, majd figyeljem meg. Egyszer tényleg figyeltem és ott dürrögtek körülötte ezek a fajdkakasok :) düllesztették a mellüket, sorra járultak a futógép és a lépcsőzőgép elé, ahol épp a csaj volt. Viccelődtek, kellették magukat, járták a násztáncot. Állati vicces volt. A nő idősebb nálam, olyan 45 és 50 közötti lehet, de állati jól néz ki. A harmincasoktól a hatvanasig mindenki körülrajongta. Ő csak kardiózik. Abban a napi 40 percben elszórakoztatják a fiúk, nem kell zenét hallgatnia. Őt ez nem zavarja. Engem idegesít, ha edzés közben valaki megzavarja a gondolataimat.

Nem vagyunk egyformák.

2019. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!