Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúny a fogsorod csináltasd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúny a fogsorod csináltasd meg, ha gagyi a szemüveg (erre telik) csináltass menőt, ne csak sétálni menjetek állandóan ( 25+ korosztál), legyen albérleted/lakásod. Mégis pénz kérdése a társkeresés?

Figyelt kérdés
Gyk válaszokból szemezgettem. Sok 25 vagyok, nem volt csajom ,szűz vagyok pasiról kiderűl csúnya. Mit tanácsoltok? Amit a kérdésben leírtam.Ezek 10-100.000 es tételek. Más kérdésnél mindenki súlykolja,a pénz nem számít. Akkor mégis?

#Pénznemszámít
2019. júl. 16. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kötelez arra, hogy ezeket megtedd.

És igen, sok minden pénzbe kerül.

2019. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

* csúnya a fogsorod

**korosztály

+Ha lelki bajod van járj (magán) pszichlógushoz.

2019. júl. 16. 14:44
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál szerintem nem kapcsolódnak szervesen a társkereséshez hanem alap dolgok az életben, valamint az igényesség ismérvei. Az igényes emberre pedig előbb felfigyelnek utcán, állásinterjún, családi eseményen stb..összességebben jobb benyomást kelt.

Az életben nagyon sokmindenhez pénz kell, mivel fogyasztói társadalomban élünk. Ez van, ha nem tetszik akkor kiköltözhetsz vidékre és lehetsz önellátó de a párkeresés JÓVAL nehezebb lesz.

2019. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az igényesség néha pénzbe kerül. Gondolom te sem jönnél össze egy fogatlan, szakadt ruhás nővel akinek az a kifogása, hogy nincs pénze.
2019. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

- fogsort önmagad miatt éri meg igazán rendbehozni

- szemüveg terén nem kinézet alapján megy az árazás, nem lenne drágább más stílust választani

- a sétáláson és az ötcsillagos wellnesshétvégén kívül vannak még programok ám

- csak akkor laksz valahol, ha párt akarsz? amúgy jó a híd alatt, vagy mi?

2019. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van rohadó/hiányos/fájó fogsorral leélni az életed, de jó ez neked úgy? Te csak a társkeresés miatt foglalkoznál vele? Magad miatt nincs rá igényed?

A legolcsóbb szemüvegkeretbe csináltattam szemüveget magamnak, de figyeltem, hogy ne nézzen ki hülyén, passzoljon az arcformámhoz, ne essen le a fejemről, ne nézzek ki úgy benne, mint valami elfuserált rajzfilmfigura, ingyenes szemüveg nem nagyon van, de meg lehet úszni olcsón úgy, hogy nem is nézel ki vele hülyén.

2019. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az élet pénzbe kerül.

A fogaidat magad miatt csináltatod meg. Magad miatt van több igényed, mint mindig csak a séta. Magad miatt egyedül is úgy élsz, mintha társad lenne. Értsd: nem koszos ruhában, kupis lakásban fetrengesz a kanapén pizzát zabálva.

2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre hogy a legtöbben azt szokták írni hogy annyit keressen a pasi hogy el tudja tartani magát. Ebbe benne van a külön lakás az öltözet fodrász étkezés stb. Az hogy valaki nem pénz orientált az nem azt jelenti hogy bárkivel össze jön legyen az közmunkás munkanélküli vagy éhbéren tengődő. Tenni kell hogy jobb helyzetbe kerüljön az ilyen ember. Szerintem egyébként pályakezdőként elmegy ha a szüleivel él az ember viszont ha így van kell legyen pénze a külsőségekre. Ha még a szülei nyakán se tud félre tenni akkor teljesen reménytelen.

Ami pedig azt illeti nem csak a párkapcsolat de az élet minden területe pénz kérdése.

2019. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Miért kell magán?
2019. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Mert nincs normális pszichológus, aki nem magán. Az max gyógyszereket fog neked felírni, nem fog neked ingyen terápiát csinálni.
2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!