Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, van értelme annak amit csinálok, teljesen hülyeség?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, akivel minden tökéletes volt, és rettenetesen szerelmesek voltunk egymásba. Egy év után olyan dolgok történtek, ami nagyon hosszú történet, de nem tudtuk folytatni, és szakítanunk kellett. Ezt követően viszont nem tudtunk egymástól elszakadni és tovább beszélgettünk facebookon, és én minden erőmmel próbáltam őt visszakapni, de sajnos nem volt sok esélyem. Ez fél éve volt, és azóta végig beszéltünk, és most már szinte úgy éreztük, talán újra össze tudnánk jönni, de azt mondtuk, hogy most inkább fél évre szakítsunk meg minden kapcsolatot egymással mindketten éljük ki magunkat, és fél év múlva kiderül, mennyire volt komoly ez az egész. Én viszont közben találkoztam egy lánnyal aki megtetszett, és ő nagyon belém zúgott, úgyhogy belekezdtem vele a kapcsolatba, de egyelőre úgy érzem, én őt szeretni nem tudom, mert csak az exemet tudom szeretni, és várom, hogy fél év múlva legyen. De ez a lány viszont nagyon belémszeretett, és ha elveszít, össze fogom törni.

2018. máj. 22. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél gyáva! Mondd meg a jelenlegi barátnődnek, hogy nem tudod őt szeretni! Később jobban fog neki fájni, ha ez kiderül...
2018. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem keresd meg a gerincedet és a tökeidet, és mondd meg mielőbb a lánynak, hogy mi a helyzet.


Rossz lesz, neki, de ennél csak még rosszabb lesz, ha tovább vele vagy úgy, hogy nem szereted, nem őt szereted.

2018. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye vágod, hogy a "nagy szerelmed" folyamatosan nálad jobbat keres és téged tartalékként parkolópályára tett?
2018. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!