Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire fontos, hogy egy férfi jól keressen? Diplomával bérminimum (nettó 130 ezer) túl kevés?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 13:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Szintén tanár vagyok, bár nem kezdő, de én sem jönnék ki CSAK tanári fizetésből. A legtöbb kollégámnak (nekem is) vannak magántanítványaink. Ki mennyit tud vállalni.

De más közszférában dolgozóról is tudom, hogy vállal melléktevékenységeket (pl. közművelődésben dolgozók piaci rendezvényeken dolgoznak a szabadidejükben, önkormányzati dolgozók a saját területükön vállalnak be különböző pluszmunkákat...).

A lényeg, hogy attól, hogy valamilyen területen alacsony a fizetés, nem azt jelenti, hogy annyival be is kell érni, némi pluszmunkával akár jelentős többletre is szert lehet tenni.

2019. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Amíg kényelmesen meg tudunk élni két fizetésből úgy, hogy jut mindenre (szórakozásra, néha egy-egy "luxus" dologra, közös programokra is) addig nem zavar ha nem keres fél millát. A 130 ezer egy olyan összeg amiből el lehet már lenni felénk ha mindkét fél megkeres ennyit és tudnak bánni a pénzzel. Most már nyilván nekem elég kis összeg a 130, de pályakezdőként én sem kerestem többet, párom talán 150 körül mégis teljesen jól elvoltunk belőle.

Egyébként egyedül az taszít hogyha valaki sír, hogy kevés a pénz de mégse csinál semmit azért, hogy több legyen. Annyira gyűlölöm az ilyen embereket akik a kisujjukat sem mozdítják a jobb helyzetért csak panaszkodnak. Van csomó dolog amivel lehet egy kis plussz pénzt szerezni ha ennyire nem elég neked a 130 ezer.

2019. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

Jó szarul keresnek a tanárok. Mák, hogy úgy alakult, hogy nem fejezem be, mert most gürizhetnék éhbérért. :/

33/f

2019. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, itt a gyakorin mindenki 800E-1M körül keres alaphangon home office-szal, napi négy óra munkával, mert "az az alap", és aki nem kap meg annyit, az "életképtelen" :D

Amúgy tényleg sok tanárt, mentőst, ápolót stb. ismerek, akiknek van párjuk.

2019. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Engem ez érdekelt,azért választottam ezt.De inkább elmegyek a gyárba,mert nem lehet ebből megélni.

Amúgy szociálisan is elég szerencsétlen vagyok,nehezen kommunikálok.És még csóró js vagyok

A rohadt Orbán hibája hogy ennyiz fizet

2019. aug. 7. 15:01
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyit keresek kezdő pedagógusként, a párom még egyetemista, otthonról kap pénzt (az anyja gyógyszerész, az apja IT-ben dolgozik, nem keresnek rosszul), a hónap végén költözünk össze. Eddig otthon laktam a szüleimnél, sokat félre tudtam tenni. Az igaz, hogy egyedül nehéz megélni ebből, de kettő ilyesmi fizetésű ember, ha jól be tudja osztani a pénzt, akkor nem a világvége. Egyébként tényleg vannak alternatív megoldások pl különóra, vagy olyan tárgyak készítése amiket el lehet adni. Szerintem hasonló mentalitású nővel simán lehet kapcsolatod. Ne szégyenkezz a munkád miatt! :)


23N

2019. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A következőn gondolkozz el:


- ha nincsenek szüleid, és senki aki egy fillért is tudna adni neked és nincs élettársad se aki beszállna a költségekbe.....akkor fent tudnál tartani mondjuk egy lakást, vagy házat vagy albérletet és ki tudnád fizetni a számláidat és lenne élelmed is normálisan 1 hónapra?


Ha ezt teljesíteni tudod, hogy egyedül meg tudsz élni akkor nincs probléma.

2019. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül kevés lenne, pedig nem élek nagy lábon, szóval hosszú távon, ha családot is terveznél, gyereket, akkor próbálj törekedni többre, mert lehet, hogy most el tudod tartani magad tartozások nélkül, de később mondjuk ha gyereket vállalnál valakivel, a gyerekre is költeni kell, valamelyikőtöknek kiesik a jövedelmének egy része egy időre GYED/GYES címén, jöhet váratlan kiadás, például tönkremegy a hűtő, mosógép, cserélni kell (én nemrég cseréltettem másfél szobás lakásomban ablakokat, 300 ezer alatt nem úsztam meg, és olyan állapotban voltak a régiek, hogy nem halogathattam tovább).
2019. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nem tanár vagyok,nem tudok különórát adni.

Húzok ki külföldre mosogatni,nem szenvedek tovább itt.Semmi értelme nem volt tanulni,ennyi erővel abba is hagyhattam volna 8 általános után.Persze,a tanárok is mondják hogy milyen fontos a tanulás,aztán egy segédmunkás jobban keres náluk.Elég irónikus

2019. aug. 7. 15:29
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt csak fontos, hogy nagyjából hasonlóan keressünk. Mert akkor hasonlóak az igények is. Ha én nettó 500-at keresnék, akkor nem lenne tartós a kapcsolat, mert nekem beleférne viszonylag rendszeresen új ruha, étterem, nyaralás, bármi. Téged pedig ez frusztrálna. (feltételezve, hogy nem azt élveznéd, hogy "eltartalak", mert akkor meg én dobnálak)

De ha én nettó 120-at keresnék, akkor teljesen rendben lenne a fizud. Akkor egyikünk se akarna olyan dolgaokat, ami a másiknak nem fér bele.

Szerintem ha jó helyen keresel, csomó nőt nem fog érdekelni a fizud. Ismerek nem egy olyant, aki még ennyit se keres, mégis van nője.

2019. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!