Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az emberek, akik huszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik huszas éveik közepére sem találtak párt maguknak, mitől lesznek magányosak valójában? (többi lent)

Figyelt kérdés

1.Attól lesznek magányosak, mert velünk született dolog az, vágyunk a szerelemre, szexualitásra, de sehogy sem jön össze a dolog, ezért feladják, mert nem látják értelmét a további próbálkozásoknak?


Vagy


2. Azért lesznek magányosak, mert azt látják, hogy csak az a normális a mai világban, ha az ember 15 éves kora óta él rendszeresen nemi életet, és 20-22 éves korára már minimum túl van 6-7 párkapcsolaton, meg 10-20 egyéjszakás kalandon, és görcsösen próbálnak ehhez alkalmazkodni, holott a nevelésük, vagy saját értékrendjük miatt ezt elképzelhetetlennek tartják, és ebbe őrülnek bele, hogy akkor biztos velük van a probléma? Illetve ez miatt teli vannak görcsökkel, szorongásokkal, hogy már annyira szégyenlik, hogy félnek ha kinevetik miatta, vagy furcsálják, ezért már nem is járnak társaságba ismerkedni?



2019. aug. 9. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyébként az a személyes véleményem, hogy aki bármelyik életkorban úgy dönt, hogy a többi emberre egyáltalán, de tényleg semmilyen szinten úgy en bloc nem kíváncsi (még távolról figyelgetés szintjén sem, vagy olyan értelemben, hogy elgondolkozzon az illetőn), az megérdemli a következményeket. Előzménytől teljesen függetlenül.
2019. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pszichoterápiára.

Lehet ez a véleményed, de ha van egy tudomány ami az emberi viselkedéssel foglalkozik akkor nekem annak az eredményei a döntőek. Hasonlóan amikor beteg vagyok lehet a szomszéd néni is elmondja a véleményét, de azért a szakorvoséra többet adok.

Ez nem büntetőjogi kategória szóval nem hiszem hogy hivatottak vagyunk eldönteni ki mit érdemel.

2019. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Harminc éves koromig tettem a párkeresésre, megvolt a saját dolgom amit véghez akartam vinni és azzal foglalkoztam. Most harminc évesen elkezdtem randizni és nem dőlt össze a világ, csinálni kell és kész.
2019. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

"Pszichoterápiára."


Húb@z... ez aztán színvonal, gratulálok. Mintha azt kérdezném, hogy mit kellene ennie a betegnek, hogy meggyógyuljon, és te azt felelnéd, hogy gyógyszert meg ételt.

2019. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ez nem büntetőjogi kategória szóval nem hiszem hogy hivatottak vagyunk eldönteni ki mit érdemel."


Úgy tűnik, olvasni is meglehetősen elnagyoltan szoktál itt a fórumon. Egyértelműen leírtam ugyanis, hogy személyes véleményről van szó. Erről ennyit.

2019. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

“Húb@z”

^Ez is egy színvonal. Olyan választ adtam amilyen a kérdésedhez passzolt, mert hogy kinek ezen belül milyen terápiás módszer javasolt az egyénhez és a problémájához szabott.

Amúgy hiába próbálsz fölényeskedni, egyelőre egy értelmes mondatot nem sikerült hozzátenned sem a kérdéshez, sem a párbeszédünkhöz.

2019. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Én meg leírtam hogy lehet ez a véleményed, csak bizonyos okok miatt támadható. Ettől még lehet bármi. Szóval kérdéses ki mit nem olvas el vagy tud értelmezni. De azért elnézve mit produkálsz, hát kibújt a szög a zsákból... :D Jobbulást.
2019. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#13


Valszeg no vagy.

2019. aug. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bazky, 3-as, nem tudnám, hogy soha írok választ név nélkül, most azt hinném, az én hozzászólásom díszeleg ott, 46%-ra értékelve. Csak annyiban helyesbítenék, ami a szülők felelősségről írsz. Ne feledd, a szülő úgy indu neki, hogy semmit sem tud. Hallott persze dolgokat, utánaolvasott, képezte magát, de valójában a saját gyereke fogja megtanítani a gyereknevelés mibenlétére. Majd ha lesz gyereked, te is rájössz erre. Azt sem tudta szegény szerencsétlen szülő, hogy a számítógép ennyire elmagányosítja a gyereket. Ideje meg nem volt, mert manapság az anyának is dogoznia kell, ha meg akar élni a család.
2019. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdekli őket a "menőségi verseny", és túl érzékenyek/ túl sokat csalódtak másokban. Lehet, hogy voltak már rossz kapcsolataik, nem volt jó, annál inkább jobb egyedül, vagy szakított velük a másik, vagy akár ők szakíkottak, és nem találtak újat; vagy nem szép a genetikájuk, vagy lehetnek akár beképzeltek is, bunkók is, hogy nem lehet sokáig a közelükben megmaradni. Lehet az is, hogy túl kilógtak a sorból, és még ki is voltak közösítve; vagy pl nem voltak kiközösítve, de nem is találtak saját magukhoz hasonló akár "kívülállót" ,akár "különcöt". Lehet az is, hogy pl meghalt az előző párjuk neadjisten, és kezdetben ismerkedtek még, de aztán nem találtak ugyanolyan jót. Lehetnek önbizalomhiányosak is; vagy pedig lehetnek olyanok is, akik várták, hogy a "szájukba repül a sültgalamb", de nem tettek semmit érte; voltak akik feladták, vagy még most is próbálkoznak, de mindig elutasították őket, vagy "barátzónázták " őket. Vagy például nem annyira okosak, vagy pl nemtom bántják a körülöttük élőket, akár bogarakat is esetleg; meg nemtom. Pl lehet, hogy unalmasak, vagy pl túl szegények, és heti 3X fürdenek, nincs pénzük fodrászra se, maguktól nem tudják olyan jól belőni a hajukat; nincs pénzük szép ruhákra, amikben jól és önmaguknak, és határozottnak, magabiztosnak éreznék önmagukat; lehetnek akár túl magasak az elvárásaik is másokkal szemben, vagy akár önmagukkal szemben is túlzó, túlzott elvárások, vagy pl 10 gyereket akarnak, akkora nagy családot akarnak, és annyinak pl nehéz helyet biztosítani, meg eltartani; vagy például eddig olyanokba akadtak bele a kis útjukba, akik hozzájuk képest túl vallásosak voltak, vagy pedig ők voltak túl vallásosak a másik félhez képest, és nem nagyon fértek egymás mellett; vagy pl beteg rokont ápolnak, nincs idő mellette párkapcsolatra, vagy pl nemtom esetleg családja annyira lerombolta őt lelkileg, hogy már nem is mer nyitni mások felé, meg nem is mer önálló lenni, és kvázi egy "nagy gyerek"ről van szó, aki totál éretlen egy párkapcsolatra mások szerint , vagy ő gondolja magát annak; vagy például esze ágában sincs lehorgonyozni valaki mellett; mert karrierista, vagy úgy eleve nem érzi szükségét egy párkapcsolatnak; vagy csak úgy simán nem , vagy fél, hogy lejjebb kéne adnia az igényeiből, a másik ember meg akarhatná őt változtatni, vagy féltékenykedne, és ő ezekből nem kér.
2019. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!