Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz párt találni? Miért van az, hogy ennyire elutasítóak vagyunk mi magányosak?

Figyelt kérdés

30 leszek 1 hónap múlva. Évek óta nincs senkim és soha nem is volt hosszútávú kapcsolatom. Csak próbálkozások. Magányos vagyok mint sokan mások és az az igazság, hogy arra jöttem rá, hogy mi vagyunk az elutasítóak, problémásak válogatósak.

Nekünk senki nem jó. Hol ezért, hol azért. Az én elvárásaim már a béka feneke alatt vannak. Mégsem találok senkit vagy engem nem talál meg senki. Hogyan lehetne ezen változtatni? Mindenki befelé van fordulva. Csak a munka a net és max a barátok azok akik kimozdítják az embert. Ismerkedésre semmi lehetőség. Tényleg csak én látom ezt ennyire reménytelennek 30 éves nőként? Nyilván nem vagyok főnyeremény külsőre mert telt vagyok. Ellenben ez nem jelent semmit, mert van akinek ez vanakinek meg nem ez az esete. Szomorú


2019. jan. 1. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem fogok elárulni nagy titkot,de általában az embereknél,a nőknél pedig kifejezetten megemeli a vonzerő,ha jelentős túlsúlyából normál testsúly varázsol.

A nők esetében bőséges választékból tudnál válogatni persze a saját szintedhez mérten.A nőkkel általában a legnagyobb baj az,hogy nem tudják a saját szintjüket beazonosítani.

2019. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
28 leszek, szintén hasonlóan vagyok, mint te kapcsolatok terén... Sajnos én sem tudok nyitni, beburkolóztam a kis világomba és tökéletesen elvagyok itt, már nyűg szinte, ha munkán, vásárláson kívül ki kell mozdulnom. Pedig alapvetően vágynék kapcsolatra és közös programokra is valakivel, csak hát nehéz rászánni magam, kimozdulni a kis komfortzónámból és sokan szerintem pont emiatt vannak egyedül.
2019. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Divatba jött a szexkapcsolat, mert sokan félnek a csalódástól, mások meg csak használni akarják az embereket.

Mentálisan vagy úgy is mondhatnám h emberileg az ország nagyon alacsony szinten van. A szülői minták is sehol nincsenek, vagy nagyon gázok, az ország továbbá nem hívő, ezért nincs is jó hozzáállásuk a dolgokhoz.


Próbálkozz Eu-n kivüli emberekkel. Fellélegzés, csak ott meg lesz egy kis képmutatás, nem mindig őszinték.


Itthon nagyon a külsőségekre mennek, sportolj igyekezz jól kinézni, arra mennek.

2019. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az én elvárásaim már a béka feneke alatt vannak" alapvetően itt van a béka elásva. Míg nem leszel jóban, egyensúlyban magaddal, addig normális kapcsolatod sem lesz.


A testsúly pedig egy olyan adat, ami változtatható, igaz kemény munkával. Valószínű rendszeres edzés, dietetikus bevonása is szükséges lenne. Őt ajánlanám pl.

[link]

2019. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Na, azért ha szuper teste lesz, akkor se lesz könnyebb neki komoly kapcsolatot találni, mert a pasik vagy szexre mennek, vagy emberileg olyan alacsony szinten vannak h nem lesznek neki jó.
2019. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Kinek kell egy válogatós vénlány aki még dagadt is?
2019. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
6-os, az itteni pasik szerint mindenkinek. Hisz ti nem a külsőre mentek, tele vagytok empátiával.
2019. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
Üdv a klubban
2019. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fogyj le, meglátod lesz jelentkező!


Nekem volt párom husi volt mikor összekerültünk. Nem zavart.

Az idő múltával, felrántott még vagy majd 20 kilót. Na ott már zavart. Ezért most úgy vagyok vele már nem biztos hogy összejönnék husi nővel,mert később zavarna a túlsúly. Vagy legalábbis nagyon egy lelki síkon kellene mozogjunk hogy mégis belevágjak.

Nem bántásból írom, tudom hogy nehéz, én is 3 éve egyedül vagyok.

2019. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:
0%

Lehet utni fog, amit mondok, johetnek a pontlevonasok is, de a 21. szazadban az egyik legfontosabb elvaras lett az egeszseges eletmod. Tehat barki villamgyorsan kikerul a huspiacon abbol a bizonyos kalapbol, aki tulsullyal kuzd. Magyarorszag az egyik legdurvabb, ezen a listan a 4. helyen szerepel.


Hogy ez jo vagy sem, azt mindenki eldonti maga, de szerintem ez egy igen eros tarsadalmi reakcio egy ketsegtelenul elharapodzott problemara. Tetszik vagy sem, jelenleg ennek kell megfelelni, es maris a jobbik 50%-ba tartozol.


42F

2019. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!