Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival akit már többször feljelentettek állatkinzás miatt mert utálja az állatokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 18:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

No fucking way. A külső itt teljesen lényegtelen. Még az sem elfogadható, hogy utálja az állatokat (mi az, hogy utálja az állatokat, hogy lehet őket utálni?), hát még az, hogy aktívan bántja is őket. Már nem azért, de az ilyesmit az ilyen Dexter-féle pszichopata sorozatgyilkosok szoktak csinálni, olyannal meg józan ember nem áll össze szabad akaratából.

Nagyjából így bánnék minden állatkínzóval, a pénzbüntetés túl kevés, de minimum ugyanazt kéne velük megtenni, mint amit ők szoktak az állatokkal:


[link]

2019. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

"De nagyon helyes és férfias magabiztos és nagyon sportos pasi akkor sem?"


Akkor sem, mivel nem érdekel annak a teste, akinek a lelke beteg.


Pont ugyanúgy nem, mint ahogy nem ennék meg egy belül rothadt almát azért, mert a héja még ép és tetszetős.


Ha kicsit drasztikusabb hasonlatot akarnék mondani, akkor te szívesen megennél egy adag kakát?


És akkor már megennéd, ha leöntenék csokiszósszal, nyomnának rá tejszínhabot is és herendi porcelán tányéron tálalnák fel neked?

2019. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Volt "szerencsém" olyanhoz,aki nem szerette az állatokat. Ugyan nem bántotta,de nem szerette.

Nekem vannak állataim, sokszor hallottam ettől az embertől, hogy csúnyán beszél az állataimmal. Rugdosta őket,pedig csak meg akarták szagolni.

Megmondtam neki többször is, hogy ő lesz az aki innen menni fog és nem az állatok.

Másért ugyan, de hála az égnek már csak ex.

2019. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

TE vagy a helyes, sportos pasi?

Ez esetben dögölj meg!

2019. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Hellmano ***** válasza:
89%
Az állatkínzás általában a kiinduló pont szinte az összes gyilkosnál későbbiekben! Szóval , aki állatot kínoz az valószínű sokkal nagyobb eséllyel ezt megtenné emberen is. Nem vagyok állatvédő, de mélyen elítélem és lenézem, aki állatokat kínoz és úgy kínoztatnám meg azt az embert, aki állatot kínoz, ahogy ő tette az állattal!
2019. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt. Szóba sem állnék vele.
2019. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
Én összejönnék. A meleg szrt is kiverném belőle.
2019. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%

Ó emberek... nem gyűlölni kell az ilyen embert..

Nem véletlen szokták az ilyet a pszichiátrián kezelni. Beteg az agya, szimplán.

2019. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%
Soha. Kerülném....
2019. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Mindazt kéne vele csinálni, amit az állatokkal tett.

Az ilyen ember egy söpredék, kár belé a levegő!

2019. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!