Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor valaki megemlíti többször is a volt barátnőjét, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- Nincs túl rajta...

- Őt keresi mindenkiben...


Akkor van a legnagyobb baj, amikor olyanná akar formálni mint az ex barátnőjét.

2019. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak említi akkro nem gond

Szoba kerül a múlt kapcsán. De ha már áradozik vagy hosszasan bezsel róla az más.

2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
random hozza fel, valami véletlenszerű téma kapcsán, pl ha említek egy települést, akkor benyögi, hogy jártak arra tavaly a csajjal, meg hasonlók. Engem ez zavar.
2019. jún. 26. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sűrűn emlegeti akkor szerintem azt jelenti, hogy hagyd a francba, mert még nem téged keres, max búfelejtőt.
2019. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mostani volt barátnő előttiről áradozik, de az 5 éves sztori kb. Az nem is zavar ennyire.
2019. jún. 26. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Hosszi kapcsolat után nekem is sok mindenről akaratlanul beugrik

De az nem jelenti hogy érzelmei is vannak iránta mint hogy elmondja h pl volt vele a sörfesztiválon

2019. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne akkor azt hogy:

A: Ő a Jani

B: Csak rossz ember lehet

C: Ő a négylábú asztal, ami nem szék

2019. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti akkora “ász” hogy van referenciája. A nőknek az tetszik a legjobban hogy” fásult kapcsolatban tengődöm de ha mi ketten összeállnánk, képes lennék megújulni”... ha ez nincs akkor megteszi az is hogy “ látod egykor kellettem másnak is szóval nem vagyok holmi nyomi”
2019. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk azért, hogy finoman figyelmeztessen, hogy a főiskolai barátnője képben van mint barát. És hogy ez így lesz, akkor is, ha összejövünk.

Összejöttünk. Jó volt, hogy figyelmeztetett. Viszont tényleg csak barát.

2019. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3, így engem is zavarna.

Hogy eszébe jut, arról nem tehet, de hogy ennyire fontos kimondani is, az elég gáz.

2019. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!