Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van rá esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esélyem, hogy olyan férfit találjak, aki értékelne és szeretne a jövőben?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiak tetszenek meg, akikről később kiderül van barátnőjük. Ilyenkor mindig utána nézek a barátnőjüknek kíváncsiságból, majd azt gondolom, hogy biztos semmi esélyem nem lenne ellene, mert biztos értékesebb nálam. Sajnos a kedvesség,őszinteség vagy az hogy finom sütiket tudok csinálni, már nem számítanak valami nagy előnynek. Szinte minden nő tud ilyet és általában még szebbek is nálam. Ami leginkább frusztrál és önbizalomhiányt szül bennem, az az amikor látom, hogy ezek a lányok orvosi vagy jogi egyetemet végeztek, a BME-én vagy Corvinuson tanulnak/tak vagy akár külföldi egyetemen, ami nekem sosem jött össze.Bár meg se próbáltam,amíg főiskolára jártam, mert mindig keményen kellett küzdenem azért hogy legalább az átlag kategóriában benne legyek. A legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban, hogy nagyon gyorsan felejtek. Van hogy elolvasok egy könyvet és amikor össze kéne foglalni hogy miről szólt, egyszerűen nem is tudom összerakni egy összefüggő történetté vagy több időbe telik...mert nem is emlékszem mi hogy volt pontosan vagy pont a fordítottjára emlékszem, mint ahogy történt 1-2 esemény. És igen, nincsenek kapcsolataim, nem is merek ismerkedni mert félek hogy beégek pl: olyan információval kapcsolatban ami alaptudásnak számít, amit megtanultam annak idején és hiába ismétlem néha, eltelik 3 hónap már nem emlékszem rá. Ez olyan szinten elveszi a kedvem attól, hogy egyáltalán tájékozódjak a világban, mert úgy érzem 1 évezreddel le vagyok maradva másokhoz képest és ez a párkapcsolatra is igaz. Az én koromban már minden lánynak van élettársa, gyerekei.Szóval visszatérve azokra a lányokra, akiknek van barátjuk mindig arra tudok gondolni, hogy biztos milyen jó beszélgetőpartnerek lehetnek , értelmesek magas intelligenciával...és nekem sosem lesz esélyem olyan férfinál akit szeretnék megkapni, mert bármikor találhat nálam jobbat.

2019. aug. 10. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esélyed. Csak felejtsd el ezt a butaságot, hogy 'ciki' az, ha valamit nem tudsz.


Mindenkitől lehet olyat kérdezni, ami alapnak számít és mégsem tudja.


Amennyiben vonzó vagy a másik fél számára és élvezi is a társaságodat, akkor minden rendben lesz.

2019. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában műveltnek tartanak, de erre szoktam mondani, hogy 3 napig lehet sorolni, hogy mihez nem értek, és mit nem tudok.

Hidd el, hogy ez mindenkire igaz. Lásd kvízjátékokat, aki eljut főnyereményig, az is a szerencsének köszönhető, mert pont tudta a válaszokat.

2019. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Drága szívem! Egy férfit sosem érdekel a tudásod, hanem az, h hogy nézel ki. Amellett, ha kedves vagy, becsületes (húséges), családcentrikus, szóval nőből vagy, akkor minden rendben lesz.

A külső megfog, a belső megtart.

Hajrá! :))

2019. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most tetszik egy kollégám, megvan benne az amit/amiket keresek, de persze szokásos a szituáció megnéztem facebookon és van barátnője. Monjduk azt nem tudtam meg hogy ki az csak sejtem. Mindegy a lényeg az, hogy biztosra veszem, bejövök neki. Az a baj, hogy tényleg nagyon tetszik, de hogy lehetek olyan szerencsétlen hogy mindig ilyeneket fogok ki. Mégis mennyi esélyem lehet a srácnál, alig találkozunk a beosztás miatt, meg ez a némi önbizalomhiány is amiről írtam, visszaránt a földre.Többen kérdezték már, hogy egy ilyen csajnak hogy nincs barátja?- mert ők nem tudják hogy egy 0 agyú libának tartom magam.
2019. aug. 10. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodban jól összefoglaltad, hogy mi a helyzet. Próbálj ezen változtatni. MOndjuk sportolj, az tágítja az agyi ereket és önbizalmat ad.
2019. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, amíg így érzed, nem is lesz esélyed. De foglalt férfiaknál ne is legyen, ezt tartsd tiszteletben!

Igazi kapcsolódás csak tiszta (nem párkapcsolatban lévőnél) lehet, már eleve bukott helyzetből akarsz nyitni, és így...

Türelem, vhol rád vár vki, ahol minden tiszta lesz.

2019. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Sajnos a kedvesség,őszinteség vagy az hogy finom sütiket tudok csinálni, már nem számítanak valami nagy előnynek. Szinte minden nő tud ilyet és általában még szebbek is nálam. "


Mármint minden nő tud finom sütiket? Nekem nem tűnt fel...

2019. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pfff, én is finom sütiket tudok csinálni és jól is főzök, de mostanában nem jut rá idő a munka miatt sajnos.


Ne aggódj, mindenki megtalálja előbb utóbb a párját! 30/F

2019. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy !
2019. aug. 10. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs ,de van fogalmad a magyar valóságról , az igazi átlagról? Olyan sötét ez az ország, hogy fáj. És nem csak az elios lámpák miatt, hanem az általános műveltség tekintetében. Szóval ez a kérdés egyszerű hiszti.

Ha beszélgettél valaha emberekkel akkor tudod hogy hülyeséget kérdezel.

2019. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!