Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme lejjebb adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lejjebb adni az igényeket hogy társat találjak?

Figyelt kérdés

Barátaim szerint olyan nőkhöz vonzódok akik nagyon nem az én kategóriám. Nem tudom hogy ez igaz e és hogy egyáltalán vannak ilyen kategóriák...

Most van értelme olyan nővel kezdeni aki úgy nem igazán az esetem csak elmegy aztán közben folyamatosan csorog a nyálam a számomra vonzó nőkre.

Tudom fejlesszem magam, szerintem mindent megtettem, sőt talán többet is. Folyamatosan sportolok, egész szép izmom kezd lenni, jól öltözködök, divatos igényes vagyok. Csak hát igen magassággal arccal nem tudok mit kezdeni


2019. jún. 24. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért mondják ezt a barátaid?

Amúgy nekem ez mindig sántít kicsit, nehéz elképzelnem, hogy valakinek egy "barátja" tényleg azt mondja, hogy próbálkozzon csúnya nőknél.

2019. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
annak nincs értelme, hogy egy olyan nővel gyere össze, akihez nem vonzódsz. de ha nem a világ legszebb nője objektíven, de beleszeretsz, hidd el, neked ő lesz az. persze ha még ott tartasz, hogy ha nem néz ki olyan jól mint az insta modellek, akkor nyilván nem írtam semmit, csináld ahogy jónak látod.
2019. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Hát pedig igen, egyik barátom azt mondta hogy én vagyok a hülye mert az egyik kolléganőm akart volna valamit de sajnos nagyon nem az esetem, eléggé el van hízva és nem az esetem a duci nők.
2019. jún. 24. 17:25
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Hát 36 éves vagyok és olyan nő még nem akart tőlem kapcsolatot aki az esetem. Mindig próbálkozok náluk és eddig sose, mindig csak bocsi de nem vagy az esetem, max barátság szöveg. Voltak nők akik akartak de valahogy nem éreztem azt a pluszt, vonzalmat vagy nagyon nem tetszett
2019. jún. 24. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerezz jobb barátokat. És azoknál a nőknél próbálkozz akik tetszenek. Ha valaki csak 6/10-esen tetszik, de ő jelez neked, akkor azért adhatsz neki egy esélyt, de ha pár randi után még mindig nem érzed, hogy akarod, akkor skip. Egy esélyt azért lehet adni a nem ideál csajoknak is, hátha elindul a kémia. De erőltetni se erőltesd magadra, hogy "jobb mint a semmi", mert annak csak rossz vége lehet.
2019. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a dolog belsőleg kettőn áll: egyrészt szükséges hogy legyen valamennyi vonzalom, másrészt viszont ez a vonzalom nem belédkódolt mint ahogy sokan állítják. Igen, lejjeb adhatod az igényeidet. Más felől pedig az igényeid a csillagos egekbe is mehetnek bizonyos túlidealizált filmek hatására (ezt már saját bőrömön tapasztaltam.).

De nem csak a te igényeidet változtathatod, hanem te is lehetsz jobb, pl. öltözködéseden javítasz.

Így előbb-utóbb összeér a kereslet-kínálat.

2019. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És a belsőd? De most ilyenekre gondolok, hogy önbizalom, tökösség, humor, dominancia vagy beszédesség. Mert ha külsőre nem is vagy tökéletes, ezekkel bőven lehet kompenzálni.


Én 174 cm vagyok és viszonylag átlagos arcú, figyelek azokra a külsővel kapcsolatban amikre tudok és amiket te is írtál, de különösen vicces vagyok és férfias a nők számára.


Te is személyiségben próbálj valami pluszt felmutatni, azokban a tulajdonságokban amiket írtam. Belül ne legyél Átlag Jóska.

2019. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"mindent megtettem" - ez a kifejezés mindig árulkodó. Ilyen ugyanis nincs. Tudod, kik szokták ezt mondani? A kövér lányok, akik lusták lefogyni. Biztos te is hallottad már: ezerféle diétát kipróbáltam, de semmi sem használt. (Magam is kövér vagyok, én is sokszor mondtam ezt a mondatot, nálam jobban senki sem tudja, hogy nem igaz.)


Szóval a leírtak alapján önbizalom és intellektus területén mindenképp lenne még mit fejlődnöd.

2019. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha életre szóló társat keresel akkor semmiképp se add lentebb. Sok sikert, a jó dolgok nem jönnek könnyen. :)
2019. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha 36 évesen még mindig a 10 pontos nőre vágysz, ideje lenne egy kicsit elgondolkodni és esélyt adni a 9-eseknek is.
2019. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!