Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen belső tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belső tulajdonságokkal tudja kompenzálni egy nő a 10/1-es külsőt? Vagy nem adjátok ennyire le soha?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én már láttam 10/1, amorf ördög nőt olyan ábrázattal, igénytelen zsíros hajjal, hogy semmilyen esetben sem fanyalodtam volna rá. :D
2019. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kb. ilyen lehetsz?


[link]

2019. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne pontozd magad, légyszíves.

Én sem vagyok egy szépségkirálynő. Nem belső tulajdonságokkal kell kompenzálni, hanem odatenni magad. Akár milyen is az alakod, mindig kaphatsz magadra megfelelő, csinos ruhákat. Akár sovány vagy, akár duci.

Rakasd rendbe a hajad, ha olyan...( bár a 10/1 külső nem is tudom, hogy mit jelenthet).

Aztán csinosan, elegánsan, ha lehetőség van rá egy szép kis magassarkú, parfüm és felemelt fejjel járj. Gyúrj rá a kisugárzásra, használd a tekinteted, a mosolyod.

Ezt így nem lehet, hogy kompenzálom. A belső tulajdonságok amúgy is adottak. Te ne add le annyira soha, hogy valakivel kényszeredetten legyél mondjuk kedves, csak hogy melletted legyen. Állj a sarkadra és legyél NŐ.

2019. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!