Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső és belső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik akire azt mondják, hogy ő egy igazi nő?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára más. Az én ideálom: magas, telt, molett alkat, hosszú sötét haj, barna szem, határozott, talpraesett, törődő, intelligens, humoros, pozitív, erős, önálló.
2017. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szolid, mosolygós. Ízlésesen öltözködik. Ápolt, kevés smink, és hanyagolja a mű dolgokat. Nem érdekel se a melle, se a súlya, csak legyen ragyogó kisugárzása, önbizalma, szeresse az életet, legyenek tervei, érdeklődjön több témában, és legyen sokszínű hobbija, mint mozgás, zenélés, v vmilyen alkotói művészet.
2017. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen szubjektív, habár vannak olyan tulajdonságok amik sokaknál egyeznek. Illetve olyanok is amik annyira eltérnek, hogy az egyik férfi csak nézi a másik által preferált dolgokat, hogy "te jó ég, engem ez mennyire taszítana".


Saját "listával" én is tudok szolgálni, de ez is szubjektív nagyon:


Belső: Megértő, arany középutat keresi a legtöbb dologban - ahogy én is, kissé "különc" a társadalomban, korrekt, egészséges mértékben romantikus, nem erőltet rám dolgokat, intelligens, és velem szemben nyílt, jó humora van, azonos a világnézetünk bizonyos dolgokban.


(Ezeket én is tudom nyújtani, ezért írom ezeket ide).


Külsőre: Itt nincs konkrét elképzelés, több olyan nőt is láttam már aki számomra az a tipikus már-már álomideál. (És élő nők, nem fényképek) Most mutathatnék képeket, hasonlóan kinéző filmes példákat, de legyen elég annyi, hogy volt köztük már szinte mindenféle és sokszor csak maga a stílus dönt, két azonos között. (És sok olyan nő is felkerült már nálam erre a helyre akinek voltak társadalmilag "ronda" dolgai). Normál keretek közti súly, magasságot kedvelem, fehér, enyhén barna (de ez csak keveseknek áll igazán jól, anyám távoli rokonságában (másodunokatestvérei) van pár ilyen nő) vagy enyhén vöröses bőr.



Viszont azt is körbe tudom írni aki mindennél jobban taszít...


Belső: Szigorú, parancsolgatós, idióta társadalmi kötelezettségekhez ragaszkodó, láncdohányos (napi fél doboz és társai), felelőtlen, minden felelősséget rám hárító, mártírom, bunkó, műveletlen, "dumb blonde" hatású, rosszindulat, proli mentalitás (kb. mint a régi házasságviccek női főszereplője), sárkány, engem bánt, pénzmániás, hűtlen, érzelmi zsarolásokra építő, undorító dolgai vannak (ez utolsóra jó példa a Big Bang Theory-ból Amy)


Külső: szigorú rövid frizura (szó szerint rövid, nem közepes), szigorú ökölbe szorult arc, vizenyős szem, igénytelenül festett haj (amikor 4 szín is van benne, cigányoknál gyakori), túl sok smink, extrém súly (100 felett és 50 alatt már problémás), nagyanyám régi szemüvegére hajazó szemüveg, állandó napszemüveg, nem kezelt kelések a bőrén.

2017. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as ez tetszett ilyen véleményeket várok még
2017. szept. 29. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen tulajdonságok, ez pontosan annyira üres és definiálatlan fogalom, mint a "kémia" vagy a szerelem. Ezeket mindig akkor emlegetik, amikor nem értik az adott jelenség/érzelem fontosabb aspektusait, ezért ráakasztanak egy misztifikáló kifejezést.
2017. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!