Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkeresés terén régen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkeresés terén régen is ilyen farkastörvények uralkodtak, hogy a kevésbé sikeres férfiaknak kb nulla esélyük volt barátnőt szerezni, vagy csak most van ez?

Figyelt kérdés
Régen is csak a talpraesett, gazdagabb, vagy gazdag férfiak kiváltsága volt a barátnő/feleség/szerető, vagy csak mostanában van ez így? Az én rokonságomban sose volt gazdag senki, mégis tudtak boldogulni régen a párkeresésben, régen könnyebb volt mindenkinek becsajozni?

2019. aug. 11. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre senki nem fog tudni válaszolni, mert nyilván annak, aki 1995-ben 8 éves volt, nem volt könnyebb, de idealizálhatja, aki 25 éves volt akkor, annak ekkor volt a fénykora, aki 50, annak meg már leáldozott.


Plusz, aki akkor volt 25, az ma 49, tehát nehezen lehet összehasonlítani a kettőt. Ma nem biztos, hogy azért nem megy neki, mert internet, hanem mert trotty.

2019. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Volt bisztró minden faluban ahol összejöttek helyi és környékbeli fiatalok, aztán élőzenére táncoltak, beszélgettek. Sokaknak így lett férje meg felesége. Ma már ilyen kulturált helyek sincsenek, úgyhogy nagyon nehéz ismerkedni. Meg főként face to face nem mernek beszélni egymással emberek, mert csak a virtuális kommunikáció van.
2019. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%

"A pénz kb. a 90-es évek felé kezdett el dominálni"


Lópikulát! Amióta emberi történelem van, azóta számít és nagyon megnézték a szülők a leendő férjet, feleséget és családját. Szerinted a nemesek a parasztokkal házasodtak?

Mindenki a saját kasztján belülről választott.

2019. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját kasztján belül választott, ez igaz. De sokan voltak szerelmesek egy kasztjukon kívülibe, de élték le inkább boldogtalanul az életüket, csak hogy a nép ne szólja meg a családjukat.
2019. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Ajanlom Kabos Gyula osszes filmjet, abbol kiderul regen mennyire szamitott a penz. (Nagyon)
2019. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Én a 80-as évek közepén voltam húsz éves lány. Azt láttam magam körül, hogy akkoriban azért zsák a foltját megtalálta. Tehát teljesen átlagos, középkategóriás pasik is házasodtak (vagy volt állandó barátnőjük). És az átlag csajok is férjhez mentek (kövérkések is, nem túl szép arcúak is, stb.stb.) Az is igaz, hogy sokan lejjebb is adták, nekem is több irodista kolleganőm ment férjhez kétkezi melóshoz, és akkor ez természetes volt. Most már a fodrászlány is jogász férjet akar, az átlag pasi pedig álomnőt. Szóval mondjuk 30 éve jobban működött a "zsák meg a foltja" dolog.
2019. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mostanában 100-ból csak 1-nek sikerül- Ezért a nők 99%-a macskás.
2019. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!