Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az átlagosnál jóképűbb, jó testű, sikeres férfiak is egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Nem egyet ismerek akik 20-25 között vannak, külön élnek, saját kocsi, viccesek, sportosak.

Miért nincs barátnőjük?

Túl válogatósak lennének? És, ha nekik nincs akkor átlagosabb emberek, hogyan találhatnak párt?


2019. júl. 12. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Mert minden lany a soundon van es tudjak hogy igy minek keressenek normalist ha nincs.
2019. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem akarnak? Egy ilyen férfi bármilyen lányt megkap, akkor meg minek ragadjon le egynél?
2019. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lazy Lover ***** válasza:
43%
Mert minek bonyolodjon kapcsolatba ha minden héten másy fúrhat? Ha èn is helyes magas sikeres férfi lennék nekem se kéne barátnő
2019. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Minek tervezzek/kössem össze az életem egy olyannal, aki saját magán kívül nem képes mást szeretni? Balaton sound meg a többiek az életük, minek kellek oda én? Pénisz pénisz, nem mind1 nekik kin pörögnek? Nem leszek senkinek sem a szponzora, a punccsológépe, semmije. Erkölcstelen bagázs 30ig még ellébecol, majd megy a süllyesztőbe azt kész. A másik meg h ha lennék is, akkor is folyamatosan keresné a jobbat, mert nekik semmi nem elég. Akkor meg minek? Lyuk lyuk, többre nem jó 1ikse.
2019. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
79%
Mert a nőknek manapság olyan mesebeliek és irreálisan magasak az elvárásaik az ostoba közösségi és egyéb média néphülyétései miatt, hogy lehetetlen nekik megfelelni (Pedig a legtöbb max egy ruhatárat és egy háziállatot képes felmutatni, de már diktálni akar.). Nagyon sok nő ráadásul élőben képtelen kommunikálni, csak a telefonját nyomkodja, erre pedig egy sikeres férfi sem vevő, mert unalmasnak találják az ilyen nőket, független milyen jól néznek ki.
2019. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, szerintem elég beteg elképzelés, hogy MUSZÁJ mindenkinek kapcsolatban lennie, mert különben valami nem oké. Ez itt nem az állatvilág.
2019. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

Beszarás hogy a gyakori mennyire torz világképű emberek gyűjtőhelye.


Na nézzük sorjában mit is mondott az eddigi 7 válaszadó:


1#: Kicsit nyakatekert mondat, nhány plusz szó felhasználásával magyarabbul is megfogalmazhatta volna.


De (ha jól értem) kb azt mondja hogy "Minden csaj a Balaton Soundon van, és ott csak top kategóriás pasikat keresnek, így a hátramaradó srácok minek is keressenek nőket".


Fhú, ez így leírva még hülyébben hangzik.

Eleve fasság hogy minden nő a balaton soundon van. Tehát...most komolyan... valami zsákfaluban élő demens bácsika talán komolyan gondolhatja ezt, hogy "Há' vannak a fiatalok, oszt' egytő' egyik a száundon vannak".

Please... ne toljuk már fullban a kretént. Nincs minden fiatal csak a soundon. És nem mind fütykösért megy oda.

Tipikus ostoba sikertelen pasi hiszti ez a duma.


Ráadásul értelmetlenül lett megfogalmazva.



2#: Marhaság. A férfiak túlnyomó többsége legbelül igenis vágyik stabil, érzelmekkel és rendszeres, biztos szexel teli kapcsolatra.

Csak a hülye falusi paraszt viccekben van az, hogy a férfiak soha nem érnek meg lelkileg, és soha nem akarnak tartós kapcsolatot.

Van egy félig-meddig közelebbi csaj ismerősöm egyetemről. Franc se tudja hány sráccal bújt már ágyba, mert épp megkívánta a szexet. És ő mesélte, hogy jellemzően a pasik akarják erőltetni a tartós, monogám kapcsolatot, amit ő nem kedvel. Ilyenkor mindig jelzi is, hogy "Bocsi, ez csak egy alkalmi együttlét volt".

Szóval pasik jelentős része igenis szeretne barátnőt, idővel valódi párt, nem pedig minden héten újra kivetni a hálót.



3#: Lazy Lover... Jézusom, máshol már olvastam nem egy válaszát, szerencsétlen csávó hátul állt amikor EQ-t és IQ-t osztott a jóisten.


Ugyanaz mint az előző.

Egész egyszerűen csak az érzelmileg fejletlen csávók akarnak minden héten más nőt.

Tipikus kiskamasz mentalitás, amikor az osztályban az összes csajt megdugná, plusz a guruló almát és a legyet reptében.


Érett, valóban intelligens pasi ezen túlnő.



4#:

"Minek tervezzek/kössem össze az életem egy olyannal, aki saját magán kívül nem képes mást szeretni?"


Tehát ez úgy A-tól Z-ig az összes nő nemű földlakóra értendő?

Ismét egy alulszocializált hím egyed, aki a saját sikertelenségét a komplett női nemen vezeti le szóban.


"Balaton sound meg a többiek az életük, minek kellek oda én? "


Leszakad a pofám, hogy egyesek ezt tényleg ilyen demagóg módon nyomatják :D

Drága barátom, a Balaton sound tart egy vagy két hétig (nem tudom, nem is érdekel). Megkérdezhetem hogy az év többi 350 napján miért nem jön össze az ismerkedés?

Pl egy random októberi, vagy márciusi napon, amikor nincsen sound?


"Pénisz pénisz, nem mind1 nekik kin pörögnek?"


Most az ilyen közhelyes proli kinyilatkoztatásokra mit mondjak?

A női nemnek valóban van egy ilyen szinten primitív buta p#csa rétege. Mint ahogy a férfi társadalomban is vannak mákszem agyú macsóskodó ökrök.

Ha a legalja hülyéknél próbálkozol, akkor valóban csak ezt a "pénisz, pénisz" mentalitású fajtát fogod találni, ami inkább kanca mint nő. De mint közvetlen szemtanú jelentem, ennél nagyságrendekkel értelmesebb nők is vannak. De tegyük hozzá, azoknak a gyomra kifordul ilyen szinten általánosító, hímsoviniszta proliktól mint te.


5#: 5-ös válaszolóval egyet tudok érteni. Beszélgettem ma már családos 40-es, 50-es férfi ismerősökkel, megkérdeztem pket hogy hogy is ment az ismerkedés mondjuk 1990-ben, mikor fél lábbal még szoci rendszer volt, és azt mondták, hogy sokkal nyitottabbak és kevésbé anyagiasak voltak a nők párválasztáskor.


A kommunikációs készség pedig nőknél és férfiaknál is egyöntetűen jobb volt. Ez bizony valóban az internet kártékony hatása. Elmagányosodó, atomizált társadalom.



6#: Az ember társas lény. Az utóbbi 30 évben kezdett csak divattá válni ez a 20 évesen sincs párkapcsolatom féle életmód.

Persze, én elhiszem hogy vannak egyedi esetek, mikor az illető tényleg nem kér semmiféle párkapcsolatból (bár ezeknek általában mind valami agyon negatív élmény, vagy trauma, vagy születéstől meglévő aszexualitás az oka).


Egy egészséges 20-25 közti férfinél vagy nőnél igenis fura, és igenis valamilyen lelki defektet sejtető, ha még csak ingere sincs a párkapcsolatra.

És kettőnk közül te vagy a nagyobb állat, ha a párkapcsolatot lecsupaszítod az állatias szexig.

A párkapcsolat az röviden nem más, mint egy legjobb barátság + szex.

És mint biológus hallgató mondom, az ember igenis az állatvilág része, és akár tetszik, akár nem, döntéseink mindegyike az ösztönvilágunkban gyökereznek.

A 19. században hitték utoljára azt a bekélpzelt francia gondolkodók, hogy az ember az színtiszta ráció, és nincsenek ösztönlény vonásai. Aztán Freud, és még néhányan erre szépen rácáfoltak.


Összességében elképedtem ezektől a válaszoktól.

Mintha az itt írogató felhasználók túlnyomó többségének lövése se lenne arról, hogy egy egészséges párkapcsolat hogy néz ki, és mi fán terem.

Kb csak a testiségig leegyszerűsített részét látják itt a legtöbben.


Szomorú.

2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#7


Az "ember társaslény", de mert 100 ezer évekig egymásra voltunk utalva, és nem is volt más megoldás mint társakkal élni. De a modern világ más, nőknek se védelemre (ott a police), se erőforrásokra (étel, fedél, stb.) nincs feltétlen szükségük egy férfitól. Amit meg belénk kódoltak az évezredek, hogy szükségünk van szociális kapcsolatokra, azokra ott vannak a barátok, rokonok, szomszédok, egy városban sosem vagy egyedül, ha csak nem akarsz. Szóval ha minden igényedet ki tudod valahogy elégíteni anélkül, hogy befognál valakit állandóra, akkor ott a kérdés, hogy miért ne tennéd?

2019. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Nahát, meglepően jól rálátsz az emberi psziché evolúciós hátterére, csak a konlúziód még mindig nem jó.


"Ott a város, sose vagy egyedül ha csak nem akarsz"


Tudod van különbség aközött, hogy emberekkel vagy körülvéve a fizikai térben, és aközött, hogy lelkiekben is vannak-e melletted emberek.


Ha egy idegen városban élsz egyetem, vagy munka miatt akkor könnyein kialakulhat hogy egész nap emberek közt mászkálsz, mégis egyedül vagy.

Én is, 2 lakótárssal élek egy albérletben, de egyszerűen olyannyira különbözünk életmódban, attitűsben, műveltségben, szokásainkban, hogy senki nem beszél senkivel.

Ha látjuk hogy a másik megérkezik vagy elmegy akkor köszönünk, ha látjuk hogy kifogy valami közös tisztítószer akkor szólunk egymásnak, de ennyi.


Mondhatni soha nem vagyok egyedül, de lelkileg szinte folyamatosan egyedül vagyok itthon is.


De van egy érzésem hogyvagy nem volt normális, jól funkcionáló párkapcsolatod, vagy valami nagyon negatív tapasztalatod származott egy volt kapcsolatodból. Aki valóban élt jó kapcsolatban, amiben a másik személyét, lelkét és testét egyaránt ugyanannyira szerette, az tudja hogy a párkapcsolat nem váltható ki azzal hogy találkozom hétvégén anyuval, hétköznap meg a haverokkal, otthon meg önkielégítek. Ez nem így működik.

Ezek mind egyszerre vannak meg egy párkapcsolatban, és még több is.

Boncolgathatjuk persze tudományosabban is: Az anyáddal, vagy haverokkal való találkozás nem szabadít fel oxitocint. A párunk felszabadít.

2019. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9


Most csak arra mutattál rá, hogy kell egy olyan ember akinek mindig mindent elmondhatsz, és bármikor számíhatsz rá. Csak ez nem kell, hogy feltétlen egyezzen azzal akivel szexelsz. Ezt az igényedet a "legjobb barát" kategória fogja kielégíteni. Amúgy személy szerint nem tartom jó ötletnek, hogy a barátnőd legyen a legjobb barátod, de biztos van akinek ez működik.

2019. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!