Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így lehetek még sikeres a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek még sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szalkásra gyúrt ember, de heti szinten járok edzésre. Sajnos két olyan műtétem is volt fiatalkoromban, ami miatt alig lehet terhelni a hasfalat, mert szilikonhálóval erősítették meg a második sérvem után. Így a kockahas eléggé elérhetetlen számomra, viszont nincs is talicskán tolható böndőm. Enyhe pocak viszont akad sajnos.


Anyagilag viszonylag stabil vagyok, s bár nincs milliós fizetésem bruttóban sem, sajá autót tartok fenn, mert úgy gondolom ha lesz valakim, sokkal praktikusabb mind a közös vásárlások mind a közös programok szempontjából (vonatnál, busznál is konfortosabb szerintem).

Nem új autó és nem is prémium márka, de számomra fontosabb most a lakástakarék, hogy belátható időn belül ne az albérletre dobáljam ki a pénzt havi szinten felealegesen. (Bp-en egyedül elég meredek összeg, pedig nem luxuslakás.)

/Sajnos volt rá példa, hogy randi után haza akartam vinni a lányt, de egyszerűen kijelentette, hogy nem száll be a kocsiba, mert ciki. (Első generációs Skoda Octavia kombi 1,6 benzin, néhány pici karc van rajta, de hetente egyszer minimum porszívózom plusz mosó, tehát nem dzsuva). A lány egyébként a kicsit husisabb fajta volt, a nagyon vékony lányok eleve nem jönnek be, a karcsúbbaknak meg ugye azért jóval nagyobbak az elvárásai mind testalkat mind anyagi helyzet szempontjából./


Mivel a tüdőmmel van egy kis gond (hörghurut), így lehetőleg minden 2.-3. évben próbálok tengerparta menni nyaralni és "gyógyulni:. Jelenleg is Görögországbam vagyok 2 hetes nyaraláson pihenés és tüdőkúralás céllal.

A betehségem miatt mindig is volt bennem egy alap feszkó, mert amikor a hörgőim betelítődnek, akkor kis gyulladt szag jön belőlem, amit ennyi év után nem mindig veszek észre magamon. :(

Ez inkább csak a nyálkás őszi idő, a többi évszak nem gáz. Illetve ha tengernél kitisztulok, akkor 1-2 évig alig észrevehető.


Persze ez csak pár dolog, amit eddig kicsit gátként tapaszutaltam, nem tudom, hogy tényleg akkora elviselhetetlen defektek-e!?



2019. júl. 12. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elütésekért, telefonon írtam!
2019. júl. 12. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem voltál az? Hány évet töltöttél párkapcsolatban? Hány nőd volt? Hány éves vagy?
2019. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mi ez mostanában minden kérdésben, hogy a husibb lányoknak nincsenek, és ne is legyenek elvárásai semmilyen tekintetben, mert ők selejtesek. Ez marha gáz felfogás. Nem csak autó meg pénz kérdéskörben kerül ez elő, hanem gyakorlatilag mindenben meg akarják mondani a pasik, hogy a másodosztalyú áru (kövér nő) érje be sokadosztályú kiszolgálással. Hát a lópikulát. Mindenkinek egyéni ízlése van. Duci lány lefogy 20kgot, nem fog megváltozni az ízlése.


Ez most épp ennél a kérdésnél bukott ki belőlem. De ez a csaj, akiről itt van, szimplán egy gyökér volt - alkattól függetlenül.

2019. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Jah, és a leírtakkal az a legnagyobb bajom, hogy neked indokolatlanul fontos a külső. Az ilyenek nem látják meg és nem értékelik a belső értékeket.
2019. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem az edzés nem elsősorban a külsőm miatt fontos, hanem az egészségem miatt. A nőknél viszont úgy veszem észre, hogy akinek picit apateste van, az már a gáz kategória.

(Csak az utóbbi időből egy példa: Jason Momoa-nak is hogy nekiestek a nők alkattól függetlenül, hogy a strandon milyen kép készült róla.)


Kicsit azt érzem, hogy a nőknek lehetnek elvárásaik, de a pasiknak kuss legyen minden szinten.


Eddig egy fél éves kapcsolatom volt, de annak azért vetettem véget, mert a lány amikor elmentem edzésre (csoportos edzés, vegyes fiú-lány), 20 percenként rámtelefonált eleinte, hogy nem csalom-e meg ott más lányokkal, a végén meg abba is hagytam, mert olyan hisztit vágott, amit nemntudtam elviselni.

Amiatt szakítottam vele végül, amikor az étteremben is jelenetet rendezett, mikor visszamosolyogtam a pincérlányra, aki a számlát hozta.


Egyetemi éveimben sajnos mindenre volt időm, csak kapcsolatra nem, mert családi tragédia miatt mubkába kellett állnom a tanulás mellett.

2019. júl. 12. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem elviselhetetlen, nem defekt, de ha öröklődő egészségügyi problémák miatt ilyen beteges vagy huszonévesen, az nálam kizáró ok.

Hangsúly azon, hogy nálam. Más névében nem nyilatkozok.

2019. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem öröklődő a dolog, koraszülött voltam, alig maradtam életben csecsemőként. 2 és fél hónap inkubátor, 2 tüdővérzés 1 teljes vérátömlesztés pár hetesen.
2019. júl. 12. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj, hagyjuk már ezt a "nőknek kockahas kell" szöveget. Pl. az én barátnőmnek is jobban tetszem kis pocakkal, mint kockahassal és ezt látom baráti körben is. Nem nagy hasról van szó, ruhában nem dudorodik ki, csak fedett, nem látszanak a kockák.
2019. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellenél ilyen betegesen! De abban egyet értek hogy az a lány aki cikinek tartotta a kocsidat az egy gyökér lehetett! Jobb is neked hogy ilyennel nem jöttél össze!


Sok sikert

2019. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!