Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dühös incelek, félős incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühös incelek, félős incelek és szeretetéhes incelek. Mit szóltok az incelek ezen három csoportosításához?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy az inceleket lehetne három fő csoportba osztani aszerint, hogy melyik alapérzelem vezérli őket.


- Dühös incelek. Haragszanak, amiért senki nem akar velük összejönni. Ezért nem kellenek a nőknek. Emiatt még mérgesebbek, hogy senkinek sem kellenek.

- Félős incelek. Félnek sok mindentől, emiatt nem tudnak kapcsolatot kialakítani. Ami okán még jobban félni kezdenek.

- Szeretetéhes incelek. Ki vannak éhezve arra, hogy szeresse őket valaki, ami miatt sok mindent képesek megtenni, és ez sokszor ellenszenvet vált ki. Ami miatt még jobban epekedni kezdenek azért, hogy szeressék őket.


Példák.

A dühös incelek pl verekedni kezdenek, belekötnek másokba és frusztráltak, bosszúállóskodnak és önként akarnak igazságot osztani (önbizalom növekedés).

A félős incelek rettegnek az elutasítástól, ők azok akik nem mernek kezdeményezni sem emiatt, sokszor magától az élettől is félnek és attól, hogy mi van ha ők nem elég jók? (önbizalom csökkenés)

A szeretetéhes incelek, akik próbálnak kialakítani magukról imidzseket, hátha attól majd végre szeretni fogja őket valaki, pl nagyon divatosan öltöznek, színészkednek az élet színpadán. (látszólag növekszik, de valójában önbizalom csökkenés)


Mindhárman belekerülnek egy ördögi körbe, ami miatt képtelenek összejönni nőkkel.



2019. aug. 12. 00:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudnék még írni sokat. De dióhéjben ennyi.
2019. aug. 12. 00:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz inkább aludni már, kérdező? :D
2019. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dolgozom. Tehát reggelig biztos, hogy nem :D


Mellesleg ha kérhetem inkább reflektáljunk a kérdésre.

2019. aug. 12. 00:54
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Max lövöldöznek. Amúgy, ez inkább tendencia, mint kategória. Szeretetéhes... fél, hogy nem lesz senkije... dühös, hogy nincs senkije... majd elkezd lövöldözni. Verekedni ugye még nem, mert attól, hogy dühös, még félős.

33/f

2019. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kihagytad a csúnya inceleket, pedig abból van a legtöbb.
2019. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5


Annak semmi köze nincs a viselkedéshez és belső tulajdonsághoz.

2019. aug. 12. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a lesz.rom, majd lesz valahogy incel lehetek. :D Bár nem tudom te személy szerint mit ertesz incel alatt.
2019. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen, hogy "incelek".
2019. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a csoportosításod.


"szeretetéhes" megnevezés annyira nem tetszik ha kötözködni akarok.

Szívesen szereplő....bátor,

Incel szó eredete:

[link]

2019. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!