Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit szóltok, ha utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szóltok, ha utcán bókolnak nektek ismeretlenek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban odamentem pár lányhoz az utcán, és megdicsértem őket, volt, aki teljesen lefagyott, és nem is válaszolt. Olyan volt, mintha megijedt volna. Tényleg egy cetlit kell az ölébe dobni, hogy ne fagyjon le? Amúgy kedves, barátságosnak kinéző 25 éves srác vagyok, normális ruhában. Akikhez odamentem, teljesen átlagos lányok.
2019. aug. 12. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolnám, hogy ma se sikerült elérnem, hogy észrevétlen legyek. (Minden alkalommal ezzel a szándékkal lépek ki az utcára.)

25N

2019. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%
Inkább ne. Múltkor is odajött egy külföldi gyerek hogy tetszik neki a stílusom stb ,elhívna kávézni . Most komolyan ...ki menne el ? Mit várt ? Jézus ... Rendesnek tűnt meg minden de azért számomra ez valahol ijesztő is .
2019. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Én örülnék neki. Nem zárkóznék el a spontán ismerkedéstől.
2019. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám odajött tegnap egy srác, hogy bejövök neki, dugjunk! Nézek, mint borjú az új kapura, mi a f***ksz van képzelődök??? Erre ismét felajánlotta, közöltem vele, hogy nem vagyok homár, erre le náci férgezett és gyáva beszarinak titulált, mert megijedek egy f***sztól!


Az általad említett csajhoz hasonlóan én is totál lefagytam a sokktól, hogy mi a fene van, ennyire elmebetegek lettek a mai srácok.

2019. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy pozitív tapasztalat is legyen, elárulom, hogy nekem életem első barátnője épp ilyen megszólítás eredményeként jött össze. Volt pár perc szemezés a buszon, aztán leszálltam utána, és mondtam, mennyire aranyos az arca, és tetszik, ahogy mosolygott rám, nem lenne-e kedve másnap moziba jönni velem. Volt kedve. De igaz, az sem úgy nézett ki, hogy a semmiből előugrottam, mint Besenyő Pista bácsi az említett videóban, hanem a szemezés által azért kaptam egy kis megerősítést.


Olyan nőt nem szólítanék meg, akivel nem alakult ki semmilyen előzetes interakció.

2019. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy én alapjáratom nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben, így ha hozzám jönnél oda így, biztosan azt feltételezném, hogy valami hátsó szándékod van. Pl meg akarsz erőszakolni, kirabolni stb.

Lehet, hogy paranoiásan hangzik, de sajnos elég rossz hírű környéken nőttem fel, így nem kevés ocsmány dolgot láttam.

Valószínűleg sokan ezért nem tudnak mit reagálni, hirtelen jön nekik ez az egész, és nem hiszik el, hogy őszinte vagy.

2019. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 he84 ***** válasza:
Én biztos megijednék és arra várnék, hogy vége legyen. Nagyjából azok miatt az okok miatt, amiket a 16-os válaszoló elmondott. Főleg ha valaki csak úgy hopp minden előzmény nélkül csinálja ezt, az pláne ijesztő és gyanús sok esetben. Ha előtte lenne szemezés, egyértelmű visszajezés kölcsönösen egymásnak, hogy szabad a pálya, akkor talán adnék némi esélyt. De még akkor se biztos.
2019. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Máskor meg azt olvasni hogy a mai férfiak nem is férfiak mert oda se mernek menni a nekik tetsző lányhoz max közösségi oldalon írogatnak. Ott vagyunk ahol a part szakad: kinézet a lényeg!
2019. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbennék és megijednék. Ez nem normális viselkedés.
2019. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy bár nem vagyok nyitott, barátkozó személyiség, elég gyakran betalálnak idegenek, férfiak nők vegyesen. Útbaigazítást kérnek, csevegni akarnak sorbanállás közben, jönnek a magányos nyugdíjasok, külföldi turisták, hittérítők, koldusok. Néha azt gondolom, valami neonfelirat villog rajtam, amiről nem tudok. Valószínűleg látszik rajtam, hogy udvarias vagyok, jólnevelt és segítőkész (pedagógusgyerek) és a jólneveltségem nem engedi, hogy elküldjem az engem megszólítókat a búsba. Sokszor elbeszélgettem már így kedves nénikkel, fiatal lányokkal, családokkal. Egyszer egy vadidegen nő babájára vigyáztunk az orvosnál a férjemmel, míg a nő odabent volt. A kísérőjénél, aki a rokona volt, konstans üvöltött a gyerek, velünk meg kacarászott, boldogan mosolyogva. Vadidegen emberek a kezünkbe adják a gyereküket, durva. Vagy a mindenkit megugató kutya farokcsóválva ugrál nekünk, a mindenki elől elszaladó cica hanyatt vágja magát nekünk. A gazdák nem győznek csodálkozni. Nemegyszer kötöttük már le vadidegenek gyerekeit a sorban, míg a szúlő ügyet intézett, sokszor random kiszúrnak minket a gyerekek. Pedig nem is szeretem őket, meg az embereket se, csak az állatokat. Ennyit a pozitív kisugárzásról, kétlem, hogy nekem olyanom lenne. Pasik is szoktak leszólítani (15 évvel és 10 kilóval ezelőtt), ilyenkor úgy szoktam tenni, mintha nem hallanám. Egyszer a buszpályaudvaron kipécézett valami félnótás azzal, hogy rendes nőnek nézek ki (Hogy mi?!) és hazáig követett. Mikor közöltem vele a próbálkozására (ami az én fogalmaim szerint zaklatás), hogy van barátom (ami igaz volt, markoltam a telefont, hogy felhívjam, jöjjön elém), azt válaszolta, hogy ő már sose lesz házas ember és elkullogott. Hát ezt csak megerősíteni tudom és neked sem ajánlom ezt a módszert, ha csak nem akarod, hogy egy vérmesebb menyecske szó nélkül leüssön, mint a taxiórát ( megtörténhet), vagy esetleg rendőrt hívjanak rád. Mi bajod van, amiért ezt csinálod? Mire számítasz?
2019. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!