Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy elmentem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elmentem nekem otthonról, de 19 éves fejjel azt hiszem bele szerettem a nevelőapám egyik haverjába aki 29 éves. Nem zárkózik el előlem, de nem is kezdeményez, pedig a tekintete alapján lenne esélyem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta ismerjük egymást, de nem tudom, hogyan kezdeményezzek vagy, hogy én tegyem meg az első lépést. Nem egy dúsgazdag férfiról beszélünk de a szeme es a mosolya mindent megér! Mit tegyek?

2019. aug. 14. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. :-) Volt már pasid?
2019. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez nem szerelem, szóval nem olyan rossz a helyzet.
2019. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!