Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak ki akarja használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ki akarja használni a hányatott helyzetem, hogy így szedjen fel?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akitnek a viselkedését nem tudom hova tenni. Én jelenleg depressziós vagyok, és komoly testi bajaim is vannak, anyagilag is nagyon rossz helyzetben vagyok, minden téren kilátástalan a helyzetem. Na most van egy férfi, aki feltűnően kedves velem, nagyon sokat törődik,állandóan kérdezi, hogy vagyok. És minden gondomat meg akarja oldani, jó orvost,olcsó albérletet, mindent inézni akar nekem,mert elég nagy kapcsolatrendszere van,semmit se fogadtam el, pedig sokat erősködött,még külön mondta is,h tudja, h én nem akarom őt kihasználni. Viszont ő belém van zúgva. Tehát ezeket a dolgokat nyilván abban a reményben csinálja, hogy utána hálával tartozzak neki és összejöjjek vele. Nem fogadok el tőle amúgy semmi szívességet pont ezért,mert nem akarom, h tartozzak neki.
2019. aug. 14. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Simán benne van.
2019. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Aki ennyire segíteni akar, arra okkal gyanakodsz. Szerintem légy óvatos.
2019. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Hányattatott a szó, amit keresel. Légy óvatos!

Szívesen, 31F.

2019. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Őt mondjuk sokan kihasználták korábban, meg elég sokan csak azért nyalnak neki, h valamit elintézzen nekik.

Én meg pont az ellentéte vagyok ezeknek, mert sose kértem tőle semmit, ő ajánl fel mindenfélét, én meg semmit sem vagyok hajlandó tőle elfogadni. Sok próbálkozás után azt meg is jegyezte, h látja,h én nem akarom kihasználni. De én még így sem akarok tőle semmit. Szerintem ő akarja kihasználni az én kiszolgáltatott helyzetem, mert ha elfogadom a segítségét, akkor biztos várni fog valamit cserébe.

2019. aug. 14. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, beléd van zúgva. Akkor nem vár semmit cserébe, szeretetből, szerelemből akar segíteni.
2019. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez nem önzetlen szeretet, ha abban a reményben teszi mindezt, hogy utána összejöjjek vele.
2019. aug. 14. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Tökmindegy, a nőknek minden kihasználás, ha van pénzed, rendben vagy azért használ ki a férfi, ha nincs akkor azért, csak szexre kelletek, ezt akartad hallani, reméljük boldog vagy. Következő kérdést!
2019. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a lényeg, hogyí a kérdezőnek nem tetszik az a pasas, nem akar vele szexelni.

Mondd meg neki, hogy sosem lesz köztetek semmi.

2019. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért feltételezed az ő szándékait? Elmondta, hogy szeret - persze, hogy segíteni akar ilyen helyzetben.
2019. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus miért nem vagy okos.

Csórón betegen a buszkesegeddel törődsz?

Ha, mondom ha, ilyen helyzetben vagy, miért nem próbálod meglátni benne a jót szépet, hátha megszereted

2019. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!