Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit azért hagyott el a barátnője mert nem tudta kielégíteni? Utánna lett kapcsolat? Lassan vége a párkapcsolatomnak.30f

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: ha annyi tízezresem lenne, ahányszor ezt a szöveget hallottam, hogy "az eddigi csajokkal nem volt ilyen gond"...


Ez egyrészt a felelősség rám hárítása, holott ha a pasi impotens/gyorstüzelő/hótbéna/figyelmetlen/esetleg ezek tetszőleges kombinációja, az bizony nem az én hibám. Másrészt akkor magyarázza már el, hogy utána miért nem lett nője.

2019. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább olyan sztorikat hallok hogy a gyorstüzelőket sokszor megcsalják. Vagy akivel eleve nem működik. De azokat is akik semmibe veszik a nőt az élet egyéb területein. Vagy az unalmasakat. De elhagyni azt szokták akit nem szeretnek egyáltalán, mert ha szeretik, akkor inkább szenvednek vele még ha a szex nem is jó, de teljesen mégse tudnak lemondani a férfiről az érzelmek miatt.
2019. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
A feleségem utálja a szexet, 2-3 havonta van egy 5 perces. Lehet hogy nem mondja ki, de én vagyok kevés neki? Ő azt mondja asszex, de nem tudom mit gondoljak.
2019. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

"Jó lenne elfelejteni ezt az oltari baromsawgot, hogy a nők orgazmusa fejben dől el. Van olyan nő,amelyik nem is képes pl.vaginális orgazmusra, a feje tetejére is àllhat,akkor se" - ez utóbbit kéne elfelejteni. A nő nem egy tehetetlen elszenvedője a testének, hanem igenis egy aktív, érzéki lény, aki ha megfelelően rá van hangolva, kellően ismeri önmagát, akkor nincs olyan, hogy nincs vaginális vagy bármilyen orgazmusa. Olyan van, hogy nem tudja hogyan érje el. Olyan van, hogy nem megy olyan könnyen. De olyan nincs, hogy képtelen rá. Mások vagyunk, ez igaz, de ne mondja nekem senki, hogy amire az egyik ember teste képes, az a másikból már a fogantatás ideje alatt kimaradt. Ilyen nincs. Azt csak a nemtörődöm férfiak hangoztatják, hogy sok nő képtelen az orgazmusra, és a magatehetetlen nők meg kész tényként kezelik, és leélik az életüket frusztráltan.


Nekem sem volt rögtön egyből, semmilyen orgazmusom sem. Gyakorolni kellett, próbálkozni, maszturbálni, rengeteget, hogy tudjam, mit hogy szeretek. Szex közben is aktív félnek kell lennem, hogy el tudjak élvezni. Csomó kegel gyakorlatot csináltam még régebben, nem azért, hogy szűkebb legyek, hanem hogy meglegyen a mozdulat fejben, hogyan és mit kell megfeszíteni, hogy jól érezzem magam. Ez több éves projekt volt, de tudatos munkával elértem, hogy 10-ből 9x vaginális orgazmusom legyen. És az az 1 eset, amikor nem jön össze, csak és kizárólag azért van, mert fejben nem vagyok ott. Másra gondolok, nem hangolódtam rá eléggé, ilyesmi. Ha sokáig nincs szex, álmomból felébredek egy orgazmusra- mi ez, ha nem fejben eldőlő kérdés?


Nyilván bonyolultabb a kérdés, mint a férfiaknál, és nagyon sokat számít a férfi partner, de onnantól kezdve, hogy a pasi odafigyel a párjára, a munka bő 70%-a már a nőn múlik. Persze, van olyan pasi, aki csak ész nélkül reszel, meg 5 perc után ellövi a patront és kész, fordul is a fal felé horkolva, de azt a pasit nem is fogja zavarni, hogy nem elégül ki a párja, az nem fog aggódni azon, hogy emiatt elhagyják, így gyanítom a kérdezőnél nincs ilyen probléma. A férfi sem tud fejlődni viszont, ha a nő nem mondja meg, hogyan és milyen irányba fejlődjön.


2. válaszoló voltam.

2019. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

14-es. Le a kalappal előtted! Pedig jelen pillanatban a hátam közepére sem kívánom a nőket. Végre már olyat olvasok, hogy a nő is aktívan tett valamit azért hogy jó legyen az ágyban. Mert tulajdonképpen a mai felfogás szerint, minden a férfiak hibája:

- kicsi a farka

- vékony a farka

- gyorstüzelő

- sosem megy el

- csak reszel

- erőszakos

- túl gyengéd

- figyelmetlen

- béna

- unalmas stb.


Na most hagy kérdezzem már meg, egy nőnek annyi a feladata, hogy egy lukat adjon és kész? Pl. ha egy nő tág, akkor is a férfi a hibás, mert túl vékony. Ha egy nőnek fingja sincs a saját testéről, de bizony várja a nagy orgazmus sorozatot, de az elmarad, akkor is a férfi a béna. Majd amikor szakítás lesz belőle, megintcsak a férfira mutogat mindenki, hogy jujjj de béna, jujjj de gyenge az ágyban. Persze az is a férfi dolga, hogy össze sakkozza, hogy a nőt milyen úton kellene elindítani, hogy egy picit fejlődjön. Ha ez nem sikerül, akkor megint csak a férfi a béna. Ha meg már a technikáknál tartunk, akkor az a nő honnan tudja hogy ő mennyire jól csinálja? Mert aztán jön a besértődés, hogy pl. rosszul szopik. Lehet hogy valaki így szereti, valaki meg úgy.


Nézzük a bevállalásokat. Lehet hogy a reklám szerint minden nő egy vérmes vadmacska, de a valóság ennél jóval árnyaltabb. Rengeteg nő csak fekszik mint egy darab fa, passzív, gőze sincs hogy mit kellene csinálni, nem élvezi a szexet, majd kis idő elteltével nem is csinálja. Csak bele kell olvasni a házas férfiak kérdéseibe. Természetesen itt is a férfiak a hibásak.

2019. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, az a nő aki hozzád való mert kisebb neki, az nem rendesebb, vagy toleránsabb, vagy jobb lelkű vagy bármi, hanem neki azért vagy elég mert neki ilyen a testfelépítése,kisebb. Hagyd már azokat akiknek átlagos, ők mit mondjanak egy nagyon kicsire? Hazudjanak hogy éreznek valamit? Tornázgatással csak kis különbségeket lehet eltüntetni. Keress olyat aki hozzád való, vagy ha nem keresel, akkor ne a nőn kérd számon mekkora nőtt neki. Neki kicsi vagy, másnak pont jó.
2019. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
16-os. Látom, érted a lényeget. Csak a méret, de az is a férfi hibája. Amiket felsoroltam az már necces, de oké, maradjunk a méretnél.
2019. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!