Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alkalmi kapcsolatot keredö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmi kapcsolatot keredö sràcnak nem jutott a neve az eszembe 2. randin, az baj?

Figyelt kérdés

Netes tàrskeri


Alapvetöen komolyat keresek de valahogy az nem jön szembe igy gondoltam addig jo lesz ilyen baräti extrakkal kapcsolat is.

A srac szepen visszafogott nrm minösitget le nem mond olyanokat hogy hotelbe vinne azonnal szexre, valahol tisztel, barati alapon ismerkedünk, persze benne van az hogy majd egyszer többször megtörtenik majd ez az köztünk, de most még hogy ne legyünk egymasnak idegenek alapon talalkozgatunk(legalabbis en ilyen alapon)seta, lehet megyünk majd valahova, ilyesmik.


Igazabol gözöm nincs hogy müködik a netröl egy vadidegennel barminemü kapcsolat kialakulasa, de probalkozom gyakorolni


Erre..2. randin nem is tudom hogy jött fel, de talan kerdezte tudom e a nevét? Szoval vmiert mondanom kellett.es szoval nem tudtam

Ezen valahol nevetett meg kiakadt kicsit de jofej amugy. Es valahogy visszaterelte elvalasnal a temat hogy alkalmi kapcsolat de ugy akarja velem, hogy többször.


Most en amugy igy csökkentem a szemèben valahol? Hirtelen nem tudom hova tenni az egeszet. Meg az egesz ismerkedest sem amugy igy hogy ilyen kapcsolat vàr ràm. Ilyen még soha nem volt nekem hogy itt tartsak ide "süllyedjek"le. De mär nem birom ffi nélkül.


2019. aug. 14. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

26N 30 ffi. Mindketten egyedülallok.

Nem tudom miert csak alkalmikra fut, de felölem tegye. Ha neki igy a jo


Megfogott benne hogy tuti nem dobalozik a nökkel azaz mellette nem olyan lesz hogy egyikböl kiszall a masikba vagy hanyagol.

Hanem stabil szeretöt vagy mit latok benne

2019. aug. 14. 22:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nekem zavaros ez az egèsz? Müködöképes lesz igy? Mi lehet benne az miatt hogy nem jutott eszembe a neve(pedig erölködtem de kiürült az agyam teljesen)? Vagy nem is jelent ez semmit? Elvégre nem szex utan kerdezte. Az durväbb lett volna. Nem?
2019. aug. 14. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ne legyenek elvárásaid... még nem is dugtatok, szóval simán lehet, hogy csak egy lesz az egész, mert nem illetek össze. Körülményes az egész, valóban. Elvágtátok a spontánságot a dologból, pedig az fontos lenne.
2019. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Minden srac ugye màr azzal elvägja a spontenaitasat az egesznek hogy eleve ugy indit szexet akar csak.

Innenstöl ugy is àllok az egeszhez ha kepes kulturalt maradni, jelenleg ez is eselyes mert baràtom nincs.

2019. aug. 15. 13:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre biztos ami biztos több vasat tartok a tüzben szoval szeretö mellé is szeretöt.mert ha ennyire instabil egy ilyen kapcsolat akkor mas välasztàsom nagyon nincs
2019. aug. 15. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen nagyban űzöd az ipart, nem csoda. De azért a nevét illik tudni annak, akivel lefekszel.
2019. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyban üzöm?

Nincs baràtom, a szeretöeselyessel pedig nincs meg a viszony, ezert massal is probalkozom


Ha azt nezzük nem feküdtem le senkivel eddig.

Ennyit a nagyiparrol.

2019. aug. 15. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenesetre biztos ami biztos több vasat tartok a tüzben szoval szeretö mellé is szeretöt.


Erre mondtam...

2019. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De honapokig ismerkedjek olyannal akivel lehet nem is passzolunk vagy egy alkalmas lesz es plane max csak szeretö es legyek "hü" szoval a semmihez es ne ismerkedjem?

Teljesen logikatlan lenagyiparoznod

2019. aug. 15. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!