Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon hogy kell alkalmi kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 20:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az a baj nem lehet tudni ki mit akar,a nők 90 % a erotikus képet tölt fel magáról aztán amikor megkérdezed lefeküdne e veled még ő hord le mindennek és beszél ki a fél városnak
2017. dec. 24. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ezen még meglepődsz?

Van egy kolléganőm, sötét mint az ágyú, de még jó ronda is mellé arcra. Sorra nyomja fel a mellkidobós, agyonsminkelt és effektezett szelfiket és közben azért panaszkodik, hogy a férfiak nem akarják komolyan venni őt és persze, hogy nem talál normális pasit.


Na most, ha így ránézek a facebook képére akkor egy 8-as nőt látok elsőre. Élőben viszont kb. 3-as, ha megszólal mellé akkor 2-es. Sötét, hisztis, csúnya, lusta, önző nő aki várja a herceget... Nagyon kiábrándító.


Egyébként a sértődés ilyenkor arra vonatkozik, hogy nem talál elég vonzónak a nő. Ha Mr. Adonisz írna rá annyit, hogy "nálad vagy nálam?" akkor máris mennének a kacsintók smiley-k meg egy kis önkéretés.


(ezen általánosítások alól a gyakorikérdéses lányok természetesen kivételt képeznek, hiszen itt valós tapasztalatok és életszerű dolgok lettek felhozva)

2017. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá egyértelmüen. Kérj randit, ott meglátod a viselkedésén mennyire vevő rá.
2017. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
minek addig huzni?jobb az elején tisztázni ki mit akar
2017. dec. 24. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaguar, vannak olyan nők akik senkivel nem mennének el, akiknél alkalmi nem jöhet szóba. Ez általában az önbizalom hiány miatt.
2017. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze. Türelem rózsát terem.
2017. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom lessz e sikerem,kb 10 éve probálok komoly kapcsolatot kialakítani társkeresőn,0 sikerrel,mától alkalmit keresek,kiváncsi vagyok....
2017. dec. 24. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsőre ezt illik tisztázni. Az emberek többsége ha nem akar komolyat, nem akar fölöslegesen dumálni sem mindenféléről. Aki meg komolyat akar, azzal meg kicseszés, hogy ez csak később derül ki. Írj rá valamivel, kérdezd meg, hogy ő miért van itt (ha nem írta ki), utána meg mondd el te is a magad oldalát, hogy most inkább csak valami lazára vágysz és mit tudom én, így is szívesen beszélgetne-e veled, esetleg később benne lenne-e abban, hogy összefussatok.


De ne köntörfalazz. Egyrészt nevetséges, hogy egy felnőtt férfi, aki szexelni akar, ezt csak pironkodva, szégyellős kisfiú módjára tudja mondani a sokadik üzenet után, ilyen "légyszi add nekem a puncid" stílusban, másrészt meg az is nevetséges, mikor valaki lehazudja az eget is, általában sikertelenül vagy 3x annyi idő alatt, mintha egyenes lenne... Legyetek már férfiak, mondjátok meg, hogy mit akartok. Nem bunkón, de egyértelműen.

2017. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nézz szét a viszony.hu-n
2017. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
viszony.hu?az olyan mint az eropolis?fizetős nők vannak ott?
2017. dec. 24. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!