Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasiként miért az alacsony nők néznek meg jobban? A magas nők akkor kikkel ismerkednek?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy 196 cm vagyok és a legtöbb figyelmet az alacsony és átlagos csajoktól kapom kb a 160-175 centis kategóriából. Ami önmagában nem baj, mert nem csak a magasság számít és nem is rúgtam még ki lányt az ágyamból mert túl alacsony lett volna, de azért fura.


Mindig elgondolkozom, hogy a magas nők akkor kikkel ismerkednek? Azt hinném hogy a magas nőknek általában előbb felkelteném a figyelmét, de nem ez a helyzet, inkább mintha a fordítottja lenne. Most lehet hogy túlzok, de a magas nők sosem néznek meg úgy, mint néha alacsonyabbak szoktak. Csak úgy meg nem megyek oda valakihez, ha legalább egy kis tetszést nem látok rajta. Szívesen lennék 180 cm vagy afeletti lánnyal és most nem csak szexre gondolok.

(Arcra, alkatra, az életem és személyiségem egyéb területein is összességében rendben vagyok szerintem, szóval nem csak azt tudom felmutatni hogy magas vagyok, mielőtt valaki azt hiszi)


2019. jún. 22. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztalom. A nagynéném elég magas (én kb. 170 cm vagyok, férfi, ő szerintem 180+), és egy nálam is alacsonyabb köpcös férfi volt a párja több mint tíz évig. Aztán most elvált, és lett egy vele egymagas párja.

Namost a másik amit észreveszek:

- Az én 170 centimmel tapadnak rám a 150 centis csajok, mert nekik magasnak számítok. De ugyan azt gondolom mint te, hogy jobb ha csak max. 10 centuvel alacsonyabb. Ami ennél is viccesebb, hogy egy 160 centis csaj (aki már az én kategóriám lenne) teljesen átnézett rajtam, és a nagyobb társaságban a 180+os srácokra ment rá.

- Ezen kívül volt már olyan csaj akivel majdnem összejöttem, pár hétig randizgatuunk is, pedig majdnem 10 centivel magasabb volt nálam. Amikor megláttam, akkor ugyanis ült, ezért nem tudtam megsaccolni. Ha tudom hogy magasabb, be se próbálkozok nála. A vicc hogy végül más miatt váltunk el, nem a magasság volt az elsődleges probléma.


Összefoglalva: a nők kb. felének nagyon számít a magasság, a másik felének sokkal fontosabbak más dolgok. A férfiaknál nem tudom az arányokat, de én tipikusan +/-10 centibe tudok beleegyezni - azaz bár nem preferálom a nálam magasabb nőket, de ha amúgy minden más egyezik, akkor nem probléma.

2019. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal kevesebben vagyunk, mi, magas nők, mint az átlagos magasságúak meg az alacsonyak. Én az 177 centivel már godzillanak számítok a kolléganőim mellett pl. Nyilván egy szűk rétegből nehezebb választani, mint a tömegből.
2019. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Engem mindig bosszant ez, hogy az alacsony nők (165 alatt) nem a saját ligájukból válogatnak. Hát okkal ekkorák, ők egy 180 as srácak tudnak még a szemébe nézni pipiskedés nélkül.
2019. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy saját elméletem, de van egy olyan benyomásom, hogy az alacsonyabb lányoknak gyakrabban fontos egy férfi magassága. Ez valahol szerintem észszerű is, mert egy alacsony lánynak magas férfit kell fognia ahhoz, hogy a gyerekük "normális" (átlagos) magasságú legyen, a testi vonzalom pedig ugye javarészt azon alapul, hogy kivel lenne a "legjobb" gyerekünk.

A magas csajoknak nem kell emiatt aggódniuk, ők már hozzák a saját genetikájukkal a magasságot.

Ezt személyesen is tapasztalom: 177 centimmel a fiatal férfiak között a középkategória alján vagyok ezen a téren. Eddig a legtöbb partnerem 170 fölötti lány volt, és egyiküknek sem volt semmi gondja a magasságommal, míg az egyetlen 160 centis barátnőm többször is felemlegette, hogy nem bánná, ha kicsit magasabb lennék (hát ja, nem is tartott sokáig :)).

2019. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 180 cm vagyok, és csak a magas férfiak tetszenek. Alacsonyabbal el sem tudnám képzelni magam,de még szinte azonos magassággal sem.
2019. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért számít annyira, hogy magas legyen a lány?
2019. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Jöhetnek még, ha valaki később látja meg a kérdést


1. Köszi, ezek jó gondolatok voltak. Érdekes viselkedések amiket leírtál


2. Tudom, csak mégha legalább annyi igaz, amit az első írt, hogy csak minden második magas nőnek is fontos, hogy magas férfi legyen mellette, akkor is a nagy számok törvénye szerint azért lehetett volna már valamennyi sikerem. Nem azt mondom, hogy jöjjünk össze csak mert mindketten magasak vagyunk, mert értjük hogy más dolgok is számítanak az életben, de hogy 10-ből 10 magas nő rám se nagyon néz, az furcsa


3. :D


4. Ez érdekes elmélet, lehet benne valami. Ezek szerint a legtöbb magas lány nincs benne még magasabb gyerekek csinálásában egy magas férfival :D


5. Remélem találkozom majd a való életben is hozzád hasonlókkal.


6. Mert ez nekem egy vonzó tulajdonság. Úgy, mint ahogy más embernek másokban mondjuk a kék szem, vagy a barna haj, vagy a formás mell, vagy az izmosság, vagy a kopaszság (utóbbi kettő nők számára egy férfiban). Ez a zsánerem, vagyis egy vonzó külső tulajdonság, ami önmagában már sokat ad hozzá a tetszéshez. Szeretem mikor nem fájdul meg a nyakam a sok lefelé nézéstől, szeretem mikor könnyen elérem őt csókra és szeretem hogy az ágyban is azt vettem észre, hogy pont összepasszolnánk egy magas lánnyal.

2019. jún. 24. 08:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 185cm vagyok lány létemre, nekem a nálam magasabb pasik jönnek be, viszont eddig szinte minden magas pasit alacsony lányokkal láttam. Hiába érdekel az illető akinek nincs párja és magasabb, mint ha észre sem venne. Meg hát a nálam max 4évvel idősebbeknek szerintem ez nem előny, azt vettem észre hogy a nálm 10évvel idősebbeknek jön ez be, de nekem akkora korkülönbség elég sok.

Hány éves vagy hogy így vagy vele?

2019. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha most csak ezen múlna, hogy ugyanaz a lány 165 vagy 185 centisen, akkor az utóbbit választanám, de nyilván ismerkedem alacsonyabbakkal is. Részben azért voltak eddig alacsony nők az életemben, mert ők vannak ugye többen és nem csak a magasság az egyetlen dolog ami számított, részben pedig mert én dettó ugyanezt veszem észre mint te, csak fordítva, vagyis hogy a magas nők meg engem nem vesznek észre :D


25 éves vagyok.

2019. jún. 24. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ennyire rá vagy pörögve a magasságukra akarva vagy akaratlanul is tárgyisaítod és fetisizálod őket; és az ilyen lelalacsonyítás pedig zavaró.
2019. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!