Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy egy lánynak társkeresési problémái vannak?

Figyelt kérdés

Van egy tök átlagos lány ismerősöm,aki folyamatosan panaszkodik,hogy nem tud még randizni se elmenni.Annyit mondtam neki,hogy kb 20 perc alatt min 5 randit le tudna magának szervezni.

Tinderre fel regisztrálva kb 15 perc alatt 6 randit szedtem össze neki.


2019. aug. 17. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Hazudik, úgy lehetséges.
2019. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy ebből 5 csak megdugná a hatodik meg csúnya!🤣
2019. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

És a hatból mennyi volt olyan, akikkel el is ment volna?

Számít, hogy ki akar veled randizni. Egy rendes, jófej, szimpatikus srác többet ér, mint harminc, akikkel pénzért se mennél el kávézni.

2019. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

"Tinderre fel regisztrálva kb 15 perc alatt 6 randit szedtem össze neki."


Milyeneket? Kanos pasikat? Nem dugási, hanem társkeresési problémája van.

2019. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

#5


Akkor viszont ahhoz nem elég a felületes bája... :D

2019. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Mindjárt megsajnálom, hogy nem jönnek szembe Ryan Gosling-ok. 🙄
2019. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Úgy, hogy a problémák mindig relatívak. A nőknek is vannak társkeresési problémái, csak nem olyanok, mint a férfiaknak, hogy nem tudnak társat találni.

Csak egy példa, Orbánnal pl az a legnagyobb problémája, hogy nincs annyi pénze mint Putyinnak (akinek több mint 200 milliárd dollárja van). Egy átlagember meg megélni is alig tud ebben az országban.

Tehát problémái mindenkinek vannak, kérdés, hogy azok milyen szinten problémák.

2019. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom,mamahoteles leányzó lehet,aki gazdag cégvezetőröl álmodozik,az 5 négyzetméteres szobájában.
2019. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Úgy, hogy nincs is társkeresési problémája. Ami a nőknek van, az az annál-én-sokkal-jobb-pasit-akarok-mint-amit-valaha-megkaphatnék-de-ezt-nőként-képtelen-vagyok-belátni-azért-inkább-a-férfiakat-hibáztatom probléma.


Ha megkérnéd, legyen már kedves kifejteni, szerinte mégis milyen férfi jár neki, akkor látnád, mennyire el van tájolva.

2019. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egy rakás pasival kapásból az a problémám, hogy dohányzik, én meg nem, és rosszul vagyok dohányos közegben. Aztán vannak az otthonülők, akiknek a tévé a szórakozás, ha kimozdulnak, legfeljebb wellness, és 500 méteren belül legyen strand, de egy egész napos túrára már nem jönnének el velem.

Soroljam még? Ja, kalandra amúgy nyilván bármikor lenne partner, csak hosszú távra az ember magához illő társat keres, életmódban, gondolkodásmódban, meg azért legyen már meg a kölcsönös vonzódás is.

2019. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!