Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálsz tenni a magány ellen a hosszú hétvégén? Ismerkedsz?

Figyelt kérdés

Gyerünk lányok, srácok, most lefekszem, mire felkelek, sok választ szeretnék olvasni. 😃

Jöhet életkor is hozzá és persze a nemetek is.



2019. aug. 18. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hosszuhetvege lesz, szabadsag miatt osszesen 15 napot leszek itthon.


Vettem 4 konyvet, amit tervezek elolvasni, jovoheten meg kell ejtenem egy nagybevasarlast- ezeken kivul, kellene egy nagyobbat takaritanom a hazban + 2 szobat at szeretnek rendezni, csak meg nm tudom, hogyan ( egyikben ki is kellene festeni, de a naaagy szekrenyek pakolasa, szonyegpadlo felszedese egyedul tul nagy munka lenne, igy most a festes elmarad.)


Valamelyik nap lenezek a Balaton-partra (nem nagy cucc, 15km-re lakom).


Szoval, elfoglalom magam, nem hiszem, hogy maganyos lennek.


29n

2019. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnos most nekem betegeskedik a cicám, inkább vele vagyok, ha otthon vagyok. Szombat otthon voltam vele, vasárnap 24-ben vagyok (aggódás a kis bolondért), hétfőn édesanyám szülinapjára megyek fel Pestre, kedd szabad és remélem, hogy nem kell ügyeletre menni. :(


Kb. ennyi.


40F

2019. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11: Király! ☺️ Én a "szomszéd" tónál lakom, le szoktam én is menni a szabadstrandra. Jó dolog ha az embernek a zsebében van (nekem ~1km)ilyen frankó kis lehetőség. :)
2019. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magányos mostanában, haverokkal iszogatunk, megyünk ide oda és a legjobb barátomnak segítek már 2 napja a költözésben.

Szóval lekötöm magam (majd lehet egyszer fel, de még odáig nem jutottam el).

2019. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Clay Morrow ***** válasza:
Nem vagyok magányos, így nem kell tennem ellene, örülök, hogy végre valamennyire is egyedül lehetek. Nem.
2019. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!