Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ismerkedni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedni ha az ember kopasz?

Figyelt kérdés
A dús haj az egészség a jó frizura az ápoltság és a vonzó külső, egyéniség alapköve.

2019. aug. 18. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Szeretek beletúrni a férfi hajába, simogatni meg miegymás. Olyan szexis.

De viszont volt már tar kopasz pasim is. Tehát ez nem akadályozza a csajozást.


Aki még is csak a külsőre megy, az olyan is és hagyni is kell! A belső értékek a legfontosabbak. Csak sajnos ezt rengetegen elfelejtik.

2019. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Bruci Vilici is kopasz, aztán dőlnek érte a nők.
2019. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én fiatal korom óta nullázom a hajam és lexarom, hogy kinek tetszik. :) Az ismerkedéshez meg sok pénz kell, az mindent megold. :)
2019. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12 ne haragudj de egy világsztárt példanak felhozni elég irreleváns.
2019. aug. 19. 00:00
 15/21 anonim ***** válasza:
De miért gondolod,hogy kopaszok nem lehet ismerkedni?
2019. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 nem azt mondtam hogy nem lehet, azt kérdeztem hogy lehet? Mert valahogy biztos, mert láttam kopasz embert nővel, csak nem tudom hogy csinálják.
2019. aug. 19. 00:35
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint a hajas babák :D ne csináld már
2019. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ne aggódjál. Biztos lesz,akinek tetszel így is. Pl ismerek is jó kinézetű kopaszokat; de mondok egy híres példát, aki kopasz, és szerintem jól néz ki; pl a Dobrády Ákos szerintem szép így. Nincs vele baj. Mondjuk jó fejforma is kell hozzá azért, hogy pl valaki jól nézhessen ki kopaszon. De gondolom, ha pl magától elkezdett kihullani a hajad, el kezdtél kopaszodni, akkor nincs azzal baj; meg talán pl a sors kegyes volt, és jó fejformát adott neked hozzá.
2019. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 hát nem. Borzasztó formában huloott ki de legalább ronda a fejformám és az arcom. A haj egy kicsit elterelte a figyelmet, de mivel most már az sincs minden figyelem az arcomra irányul...
2019. aug. 19. 11:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tom mennyire jó ötlet, de a bézbólsapka sokmindenkinek jól áll. Télen pedig rendes sapka ugye, meg ne fázzon a fejed. De egyébként szóval egy baseball-sapi szerintem sokmindenkinek jól áll. Meg egyébként lehet, hogy picit szigorú vagy magadhoz, vannak olyan emberek, aki ilyen 10/9-es, de mivel nem volt még párkapcsolata , 10-ből max ilyen 1-2-3-nak gondolja magát, pedig amúgy 10/9 vagy 10 is lehet akár, mert amúgy meg tök helyes, csak ő látja olyan borúsan az életét. Egyébként nem tudom, hiszel-e a sorsban, mert pl hogy minden akkor történik, amikor eljön az ideje. Illetve még lehet benne némi csúszás is, de úgy alapvetően, akivel dolgod van, megérkezik az életedbe.
2019. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!