Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem szeretik azokat a férfiakat akik elmondásuk szerint kedvesek, mert lényegében ezek a férfiak csak a szex miatt kedvesek és a nők átlátnak rajtuk?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés van itt arra vonatkozóan illetve válasz is hogy a nők nem szeretik a kedves férfiakat. Viszont ezek a "kedves" férfiak néha olyan kommenteket írnak ide, hogy semmi kedvesség nincs bennük tehát valószínűleg abszolút nem kedvesek csak mondják magukról azt gondolják hogy azok és a nők Ezt szépen megérzik már, átlátják
2019. aug. 19. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Minden kedves pasi látens pszichopata. Te nem tudtad?
2019. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Sztem senkinek semmi baja sincs a kedves férfiakkal. A probléma az önjelölt "jó fiúkkal" van, akik azt szeretik hangoztatni hogy ők annyira kedvesek, rendesek, és tisztességesenk, hogy pont ezzel riasztjak el a nőket, (miközben a valóságban messze nincsenek megáldva ilyen jotulajdonsagokkal) mert a nők a bunkokat szeretik. Vagy a "friendzone"osokkal" , akik meg szemtől szemben játsszák el hogy jó emberek, de magukban folyton fortyognak, mert azt hiszik, hogy a nő tartozik nekik szexszel mert párszor maghallgattak a problémáit.


A kedves férfiak jóformán kincsek, nem utálja őket senki.

2019. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Én is kedves vagyok azzal, akivel jóba vagyok, vagy össze akarok vele jönni. Nem csak a szex miatt (ne áltassuk magunkat, ez is benne van), de nekem komolyabb, hosszabb távú céljaim vannak az illetővel.
2019. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha kedves az nem baj,sőt öröm!De ha mellette nem.ferfias vagy nem hatàrozott vagy nyálas az gáz!
2019. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Jó ha valaki kedves, rendes, de az nem jó ha azt mondja hogy ő "A RENDES SRÁC", és akikkel eddig volt a nő, azok meg "A nemrendesek". Hadd döntsem már el én hogy rendesnek találom e, ne ő mondja magáról.
2019. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki mondja magáról, hogy kedves, az mindig gyanús. Nőket keresgélek, adatlapjára ki van írva, kedves, ráírok.....kb annyi kedvesség van benne, mint egy vekkerórában.
2019. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Ez a "kedves srác" téma átment abba, hogy a férfiakat ezért is szidhassák. Valóban vannak olyan srácok, akik magukat kedvesnek állítják be, de nem azok. Ez alapján általánosítani viszont vicc. Most akkor az itt magukat intelligensnek mondó nők buták? Ja, hogy úgy már nem ér a felállás, mert nem a férfiakat kell szidni...

Önmagában a kedvesség a legtöbb nőnek nem sokat ér. Ismerek jó pár tényleg kedves srácot, akik nem utálják a nőket vagy ilyesmi. Hát, mivel nincs bennük semmi plusz, nem néznek ki jól, a kedvesség miatt kevésbé tűnnek határozottnak és hasonlók, ezért nem izgalmasak és férfiasak. Szóval... szüzek vagy évek óta nincs senkijük.

2019. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban kedves, az úgy viselkedik, nem kell külön mondania, hogy ő kedves. Aki reklámozza, hogy ő kedves, az gyanús. Mint mikor egy politikus állítja, hogy ő nem hazudik. :-)
2019. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

A kedves pasi az pont hogy nem indítja be a vonzalmat, tehát barátzónába kerül.


Az itteni sok idézőjeles „„„kedves””” pasik egy teljesen más csoport. Ezek frusztrált nárcisztikus szociális fóbiás pszichopaták. Csak.csapda a kedvességük... végtelen elváráshullám követi minden apró mozdulatukat

2019. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

"végtelen elváráshullám követi minden apró mozdulatokat" mintha a nőknek nem lennének elvárásai egy kapcsolatban. 🙃

33/f

2019. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!