Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem szeretik azokat a férfiakat akik elmondásuk szerint kedvesek, mert lényegében ezek a férfiak csak a szex miatt kedvesek és a nők átlátnak rajtuk?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés van itt arra vonatkozóan illetve válasz is hogy a nők nem szeretik a kedves férfiakat. Viszont ezek a "kedves" férfiak néha olyan kommenteket írnak ide, hogy semmi kedvesség nincs bennük tehát valószínűleg abszolút nem kedvesek csak mondják magukról azt gondolják hogy azok és a nők Ezt szépen megérzik már, átlátják
2019. aug. 19. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Inkább az utóbbi ;)


Az, hogy KEDVES vagyok a másikkal az annyira ALAP, hogy igazán említésre sem méltó.


Tehát, ott már nagyon nagy baj van, ha valaki azt hangsúlyozza magáról, hogy ő KEDVES. Leginkább az, hogy az ilyenek minden, csak nem jó emberi minőség: önsajnáltató, gyűlölködő, szexista alakok. Lásd még Nice Guy™, incelek.


Nem sok ilyennel kell összefutnia az ember lányának ahhoz, hogy a "kedves srác" szókapcsolattól borsózzon a háta és szivárványosat hányjon ;) Holott a ténylegesen kedves, normális lelki világú pasikat szeretjük.


#7 Én azt látom, hogy ez a típus kezdeményezni sem mer. Annál meg egy ovis szintű "leszel a barátnőm?" is jobb, mert abból legalább kiderül, hogy mit szeretne. Tudod, néma gyereknek...

2019. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

#11: Ezek az ismerőseim rendszeresen kezdeményeznek. Pár első randit összehoznak, aztán megkapják mindig a sablonszöveg "nincs meg a szikra" dolgot.

Ezzel szemben én, aki nyíltan parasztabb, simán találok barátnőt. Akár kedves és aranyos lányt is.

A néma gyerekes dolgot amúgy adom. Aki nem kezdeményez, annál vicces a siránkozás.

2019. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem elég egyértelmū a válasz, nem? Nagy különbség van az “elmondása szerint kedves” és ténylegesen kedves ember közt. Te itt nem a ténylegesen kedves férfiakról beszélsz. Akkor végülis mi a kérdés? Semmi meglepō nincs abban, hogy az emberek nem szeretik a kétszínū, nyalizós “kedves” embereket.
2019. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem szeretik őket, kérdező, mert szerintük a kedvesség = mulyaság, a kedves férfi nem lehet jó érdekérvényesítő. Pláne ha a való életben is azt látni, hogy a nagypofájú, erőszakos kihaénnem attitűddel lehet érvényesülni. Ezt hiszik helyénvalónak, és vonzónak.

Na meg van egy rakás Helsinki-szindrómás nő, aki élvezi ha megalázzák. Ezekkel nem lehet mit kezdeni, majd az orvostudomány megoldja.

2019. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó hogy ha a kedves férfi nem önérvényesítő akkor nem fogja hangoztatni magáról hogy ő kedves, hanem egyszerűen csak kedvesen viselkedik és kicsit szerény, kicsit visszahúzódó, máskor meg vicces jó fej, tud határozott is lenni de empatikus, de ő nem mondogatja magáról hogy ő sokkal jobb mint a többi férfi mert ő kedves meg rendes, úgyhogy ehhez a Helsinki szindrómának semmi köze nincsen
2019. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha viszont egy nő csak és kizárólag olyanra tud felnézni, aki az erejével vagy a nagy pofájával dominálja le, az vastagon Helsinki-szindróma. A lepontozást visszaadtam, ez nekem is megy.
2019. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!