Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság lenne részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság lenne részemről?

Figyelt kérdés

Együtt alszok barátommal. Még nem szexeltünk, igazából csókon kívül még nem volt semmi mert nemrég jöttünk össze.


Szeretném egy kicsit felizgatni majd: tudok szexisen táncolni (évekig táncoltam, nagyon jól megy, meg exem miatt van tapasztalatom benne). Csinos is vagyok, tudom hogy nagyon tetszene neki. Le akarom venni a lábáról.


De most még szexet és pettinget sem akarok. Esetleg egy kis tipi-tapi, csók belefér, de a többi izgalmas részt én még későbbre hagynám.


Ha felizgul és nem elégítem ki sehogy, az bunkóság?


17/L 18F


2014. márc. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ezeket hagyd ki, mert kicsit többre venné ezt a barátod.
2014. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bunkosag, akkor inkabb hagyd kesobbre
2014. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is mert pl en annyira beindulnék hogy ha után csókon kívül semmi sem történik akkor az egész az hogy jót akartál rosszul sülne el ha már táncolsz neki akkor ugyis felizgul és pettinget minimum szeretne
2014. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és Neked ez miért jó, hogy csak húzod az agyát?
2014. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez undorító lenne részedről... Kicsit képmutatás is, hiszen ahhoz nagylány vagy, hogy felizgasd, illegesd neki magad szexuálisan, de még pettingelni sem akarsz. Nagyon rossz érzés a fiúknak, ha felizgatod őket, aztán úgy hagyod... Csúnya dolog!

Mondjuk szerintem együtt aludni se kéne egy friss kapcsolatban még, de ti tudjátok.

2014. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
100%

nem szép. nagyon nem. Gondolj bele, h mindennél jobban vágysz az eperfagyira. A kedvesed meg előtted eszi elégedett sóhajok közepette, majd mikor már elepedsz érte, közli, h nem kapsz.

Bunkóság lenne a részéről?

2014. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!