Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet annyi csinos fiatal lánynak ilyen luxus autója?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen olyan sokszor látom azt főleg ahol lakok Budai hegyekben hogy egy hatalmas nagy luxus autóval BMW Jeep és társai kormánya mögött egy 25 Max 30 éves fiatal lány ül, ennyire sikeresek a mai nők? ennyire jól keresnek a mai nők, honnan van pénzük ilyen kocsikra?
2019. aug. 22. 08:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ismerek pár not, akinek vállalati autója, vagy a gazdag szuloktol kapta, vagy képzeld, jól keres.
2019. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Hogyha kis villácskában lakik, akkor valószínűleg a szülei gazdagok. Ha 30 körüli, egy multinál 1-2 év alatt simán összerakja egy használt BMW árát.
2019. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Kezdődik a nők curvak reggeli futam.

Ha fiatal férfinek van, az ugye nem gondolkodtam el. Csak ha no és csinos.

2019. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan a fiatal fiúknak.
2019. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

1. Gazdag szülő gyereke.

2. Sikeresen tanult, jó szakmát kapott és igénye van jó autóra.

3. A barátja jómódú és azt használja, esetleg vett neki is egy jó autót.

4. Prostituáltak, jól keresnek és legalizálni tudják a jövedelmüket a NAV felé.

5. Céges autó.

6. Bérlik az autót, mert jó megjelenést szeretnének üzleti tárgyalásokon.

7. Jó befektetéseik voltak korábban, esetleg gazdasági iskolát végeztek, vagy volt aki segítsen a családban, vagy barátok súgtak jól. Jó cégbe fektettek, amik később megsokszorozták a részvény korábbi értékét.

8. EU pályázati pénzekből összelopták kamu projektekkel.

9. Idepofátlankodott például ukrán, román adócsaló barátjuk a magyar barátnő nevére veszi meg a kocsit, hogyha a románt elkapják, akkor ne lehessen anyagilag számonkérni rajta a költségvetési csalást és az anyagi kártérítést az állam felé.

1000. ..... és megannyi lehetőség.

2019. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasiknál talán még gyakoribb.

Rengeteg fiatal pasit látok méregdrága autóval. Hogy ez szolgálati autó, vagy saját, ki tudja.Manapság már több munkahelyen biztosítanak autót.Van aki egyébként minden pénzét erre használja, van aki a szülőtől kapja.

2019. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
én vettem nekik!
2019. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehetsz ilyen naiv? Csinos nő, összeszedett egy gazdag pasit, az tette a feneke alá.
2019. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Képzeld el, én orosz tolmácsnak tanulok és ők havi 1-2 milliót visznek haza. Úgyhogy jó eséllyel 25-30 évesen már én is luxusautót fogok vezetni, vékony csinos nőként. És ehhez nem kell majd a testemmel fizetnem :D
2019. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Kezdődik há kvák szétteszik a lábukat.


Amúgy ezer lehetősèg lehet,inkább az a kérdés miért ilyen életkèptelen a mai palik,hogy 30-n túl semmi karrier,semmi cél,szobabèrlès nuku élet.

Inkább ez a kérdés.

2019. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!