Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan komolyan elhiszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan komolyan elhiszik, hogy mindenkinek jut fiatal, csinos barátnő?

Figyelt kérdés

Elhiszem és valahol meg is értem, hogy a szemnek ez a tetszetős. A nőknek is a helyes, izmos, fiatal férfiak tetszenek, akik ápoltak és stílusosak is.

Csak azt nem értem, hogy egyesek miért nem fogják fel, hogy a 18-22 év közötti, vékony, formás, szép arcú, hosszú hajú, kedves, okos, és házias lány az nem az átlag, hanem a legjobb 5-10%.

Nyugodtan elekedhet utánuk mindenki, kortól és kinézettől meg vagyoni helyzettől függetlenül.

Csak nem kell természetesnek venni, hogy mindenkinek jut ilyen nő, ha türelmesen kivárja.



#hipergámia #számok törvénye #százan egyre
2019. jún. 13. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert buták.

Meg sokan azzal baromkodnak, hogy gyúrnak, miközben csórók, és nem fogják fel, hogy a kockahas semmit nem ér a gyártósor meg a Tesco árufeltöltés közben.

2019. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenkinek az altalad leirt lanyok a legjobbak, ezt azert vedd szamitasba. Mivel nekem mar van egy keves tapasztalatom igy tudom, h a legjobb lanyokat nem ismered fel a hajunkrol vagy az arcukrol...
2019. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki azt gondol amit csak akar? Vannak akiknek nem lesz soha ilyen csaja. Az ő bajuk
2019. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Kepzeld csak el, h nekem nem reg volt egy ilyen baratnom. Szep arc, jo test csak kozbe kiderult, h egy narcisztikus szemelyiseg es a lelki egeszseg fontosabb egy kulsoleg szep csajtol.
2019. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Csak azt nem értem, hogy egyesek miért nem fogják fel, hogy a 18-22 év közötti, vékony, formás, szép arcú, hosszú hajú, kedves, okos, és házias lány az nem az átlag, hanem a legjobb 5-10%."


Ezek a lányok sem maradnak tovább a kalitkában mint egy 16- éves..

2019. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most kimondottan a "másra nem áll fel" és a "Miért ne lehetne ilyen barátnőm" típusú kérdezőkre gondolok.

Akik nyíltan vállalják is, hogy egyedüli szempont a külső, de azért legyen aranyos is. Cserébe annyit tud adni, hogy kedves és tudná szeretni.

2019. jún. 13. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, álmodik a nyomor :) Nyilván mindenki ilyen nőre vágyik, de kevés férfi elég jó ilyenhez. Ahogy kevés nő elég jó a jó pasikhoz is.
2019. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Aki 30 év alatti férfi az nyilván elhiheti , mert mért is a 40 éves nők között nézelődjön.

Szerintem azok vágynak az összes felszerelt tulajdonságra azok közül amit le írtál, akik önmagukba nem látnak bele. Bár néha ha le megyek sörözni észre veszem én is , hogy atom be rúgva udvarolnak a pultosnak mi közben nem is gondolják azt hogy ez gáz , meg a kutyát nem érdeklik.

2019. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig átlagon felüli külsejű lányok voltak a barátnőim. A feleségem is az, pedig már 39 éves. Megfordulnak utána az utcán, a strandon még a nők is megnézik.


Pedig én kb. átlagos külsővel rendelkezem, nem gyúrok, nem szolizok, nem szedetem a szemöldököm. Biztos van bennem valami természetesség ami vonzó volt nekik. Hozzáteszem, sosem plázacicákkal ismerkedtem, ugyanis az értelem és a szép külső sosem ütötte egymást.


Emlékszem, amikor gyerekkoromban állandóan cinkeltek hogy udvarolok-e már, van-e csajom? stb. 15 évesen... akkor még nem.


Azt tudtam, hogy milyen az ideálom, és valahogy mindig meg is találtam, teljesen átlagos külsővel.

2019. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én ezt nem hiszem.
2019. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!