Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöttetek már össze olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze olyan személlyel, akibe tudtátok, hogy nem lesztek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Sosem volt hosszú kapcsolatom 24 éves létemre, akik nekem tetszettek azoktól pár hónapot kaptam vagy esélyt sem. Lenne lehetőségem olyannal lenni akihez nem vonzódom, viszont nagyon hiányzik, hogy valaki szeressen. Ti jöttetek össze ilyen okból valakivel?

2019. aug. 22. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
...miért kezdene bárki is olyannal aki iránt nem érez semmit?
2019. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert szeretetet kaphat tőle
2019. aug. 22. 23:10
 3/7 Nem a nevem válasza:
És miért nem vársz olyanra, akivel kölcsönös lesz? :) Szerintem nem igazán tudnád olyan szinten élvezni a szeretetét, mintha olyan mellett lennél, aki neked is rendkívül fontos.
2019. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem, annak semmi értelme ha nem szereted nem lesz hosszú életű kapcsolat és sohase jönnék össze így

De sajnos vannak olyan emberek akik azert ossze jonnek azzal is akit nem szeretnek mert nem birnak egyedul maradni

2019. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolathoz hozzátartozik a szex. A szeretet a barátságról szól, az intim kapcsolathoz kell az,hogy vonzódj a másikhoz, és főleg az első időszakban jöjjön az az a szerelem érzés.

Ha ez már az elején nincs, egyértelmű,hogy rövid időn belül vége lesz, és egyébként se fogod élvezni azt igazán,hogy Vele vagy.

2019. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam mindkét oldalon.

Nem jó egyik sem, azóta is lelkiismeretfurdalásom van, hogy 3 hónapot elraboltam egy csaj életéből, pedig tudtam, hogy sosem leszek belé szerelmes.


Visszakaptam az élettől kamatosan: 1 évet rabolt el az életemből egy csaj ugyanígy. Még a szemembe is mondta, hogy amúgy ő nem szerelmes, csak nem tud és nem szeret szakítani. Se előtte, se azóta olyan nyomorultul nem éreztem még magamat, mint amikor ezt megtudtam.


Nem szabad ilyen helyzetbe hozni másokat.

2019. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, minek? Egyedül lenni fényévekkel jobb, mint megalkudni. Arról nem is beszélve, hogy ez mennyire nem fair a másikkal szemben.
2019. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!