Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nektek bejönnek a jól irányítható, könnyen dominálható pasik?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 20:02
1 2
 11/20 Diazepam ***** válasza:
65%
Nem. Nem tudok tisztelni valakit és vonzódni hozzá, ha egy kis tutyimutyi fax. Már bocsánat.
2019. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Általában az élet más területén nem vagyok tutyimutyi csak a nőkkel szemben vagyok az. Valamiért mindig kicsit féltem tőlük, talán ez a legjobb szó rá. Mindig nagyon önbizalmatlan és félénk voltam velük szemben és örömömre szolgál ha mindenben a kedvükben járhatok. Egy másik korban lehet simán csak úriembernek tartanának nem tudom..
2019. aug. 23. 21:00
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyébéként nagyon tisztelem és becsülöm a nőket. Előző kapcsolataimból is mindig békében váltunk szét. Az exeimmel is tartom a kapcsolatot mai napig.
2019. aug. 23. 21:03
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem szeretek irányítani.Azt sem szeretem, ha engem irányítanak.Egy párkapcsolat=társ.Kölcsönösség.
2019. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A végbélsebészeten már törzsvendég vagyok.:D

Sokszor kerültem már be. A doki már jól ismer, jófej nagyon. Mikor meglát szokta mondani "látom megint túl jól sikerült a randi".:DD

2019. aug. 23. 21:15
 16/20 A kérdező kommentje:
Upsz... ezt em ide szántam. Ezt egy másik alteregóm írta.:D
2019. aug. 23. 21:23
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül ezzel most még jobban aláástad magad.


De hogy válaszoljak:

Nekem nem lenne ez probléma, szeretek irányítani, de az a baj, hogy ezek a pasik se nem néznek ki jól, se nem keresnek jól nagy átlagban. Nyüzüge ócska külső, kevés pénz, és unalmasság jellemzi őket.


Lehet, te nem ilyen vagy, de a nagy átlag igen. Ez meg nem jön be. Így inkább kínlódok a dominánsabbakkal, hogy végül ki marad felül, mert hagyni nem hagyom magam, engem nem irányíthat senki!

2019. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Akad olyan is, de a nők inkább a drámát szeretik. Még az is jobb nekik, ha balesetet szenvedsz, mint hogy unalmas legyél. Kell nekik a dráma, ha megfigyeled mindig vitára megy ki a játékai, mert jobb egy tányérdobálós este, a hiszti megvan, anélkül unalmas, a higgadtabb beéri a pletykálással a szomszédról.
2019. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Azoknak a kislányoknak jók,akiknek alacsony az önértékelés ül és így akarják magukat többnek érezni.
2019. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Éppen múltkor beszélgettem 2 nővel és azt mondták,hogy nem a pasi viselkedése,és kinézete adja a jó pasit.Hanem szerintünk a jó pasi az 8cm er és vékony.Először nem értettem,de a végén kiderült,hogy ez a bank kártya és ez izgatja őket a legjobban.
2019. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!