Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire vagy a párod által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy a párod által könnyen befolyásolható vagy irányítható?

Figyelt kérdés
Egy-egy hízelgés,vagy,, egy egy elmorzsolt,, könnycsepp, vagy ép durci hatására mennyire térsz el a véleményedtől.
2018. júl. 26. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom pasiként kérdezed a pasiktól:) Nő vagyok, és egyáltalán nem tud befolyásolni a párom semmi mással csak az őszinte szeretetével és cselekedetével. Rögtön átlátok Rajta ha valami nem stimmel Nála, fölösleges lenne bármi a részéről ami nem valós, vagy épp' valós, de valami mást sunyiságot fedező :)
2018. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is hasonlóan érzek nőként. Viszont a tapasztalatom az, hogy a férfiak 90%-a elképesztően könnyen manipulálható. Az más kérdés, hogy már nem teszem, mert felnőttem, de megtapasztaltam ezt, és nagyon sajnálom, hogy ezt mondom, de szélsőséges, hogy mennyit megengednek egy nőnek. :( Szomorú valahol.
2018. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Hízelgéssel könnyen befolyásolhatom. A könnyekkel nem tud mit kezdeni.

A durci, hiszti viszont teljesen hatástalan.


N

2018. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos én egyszerű vagyok, mint a faék és nem értek a manipuláláshoz.

Egyik barátnőm mesélte, hogy miket csinál, hogy "tesztelje" meg hogy előnye legyen, hasonlók. Nem az én világom.

2018. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
én ugyan nő vagyok.. hát kamu dolgokkal nem tud befolyásolni a párom. de átlagosságban igen, nagyon könnyen megteszek neki bármit amit szépen kér meg ilyesmi. meg főzök neki feltakarítok utána stb. én nem bánom, ez a nő dolga ha a férfi keresi a több pénzt és nagyjából ő tartja el a nőt.
2018. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Manipulálással, passzív-agresszív beszólogatással, hisztivel, hízelgéssel vagy bármiféle játszmázással semmire sem vagyok rávehető - azon kívül, hogy szakítsak az illetővel, aki ilyenekhez folyamodik. Felismerem az ilyesmit és nem vagyok hajlandó részt venni benne. Nem is kell, mert a férjem nem ilyen ember. Fordítva szóról szóra ugyanez a helyzet, őt se lehet manipulálni. Mindketten az őszinte, egyenes kommunikációban hiszünk.
2018. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Exem próbálkozott durcival, meg hisztivel... fél év után kivágtam, mint macskát szarni :D
2018. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem durcival meg hisztivel meg hasonlóval, de érvekkel és jól alátámasztott vitával elég könnyen tud befolyásolni. Amióta együtt vagyunk, azóta nagyon sok mindenben változott a véleményem, hozzáállásom, leginkább az ő hatására.

Én a magam részéről könnyekkel tudom a leginkább befolyásolni, de ez sosem tudatos. Nem tudok parancsszóra sírni, szóval ha arról van szó, hogy valamin elsírom magam, akkor az tényleg bánt általában, és azt meg nyilván nem szeretné, szóval volt már rá példa, hogy csak azért történt valami, mert különben elsírtam magam. Szép vagy sem, ez van, nem tehetünk róla.

2018. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Ész érvekkel tud befolyásolni. Továbbá neki mindent sokkal hamarabb megengedek, mint azt tenném alapjába véve.


Hízelgéssel - sírással - durcival nem megy semmire.

2018. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A barátomnak csak hízelegnem kell kicsit vagy szépen néznem és általában elég amire fél perce azt mondta NEM! már meg is változtatja.
2018. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!