Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem volt sikerem pasi téren, akkor nem is lesz már? 23l

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 23:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha ezután is csak a tökéletes külsejű férfiakkal állsz szóba, akkor esélyes, hogy nem is lesz.
2019. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

Szia, dehogyis nem lesz sikered. Az esely megvan ra. A neten pl. nem biztos hogy azert kell csetelni, hogy part szerezz, de en pl sok erdemes embert ismertem meg es sok kellemes, jo beszelgetes szuletett. Aztan volt hogy csak ugy elmentunk egy kavera, aztan meg maskor is talalkoztunk. Van akivel randi is lett belole.


Nem tudom, mit csi.alsz, tanulsz e vagy dolgozol,esetleg nincs munkad es tenyleg ki se teszed a labad, van e valami hobbid. A barataid hol vannak? Biztos van baratnod, akivel kimozdulhatnal, ha nem is a faluban, ha messzebb vannak, akkor meglatogathatnad, es rogton ki is mozdultal.

A szuleiddel elsz?

Siman elmehetsz amugy egyedul is moziba, uszodaba, konditerembe, vagy futni a faluba, tulajdonkeppen ismerkedni mindenutt lehet, meg a kisboltban is. Eloszor probald meg, hogy ezeken azatlagos helyeken megszolitasz embereket, nem ismerkedes celjabol, hanem hogy konnyebben menjen a komunikacio.


En egyebkent egy nagyon konzervativ lany voltam, olyan kis nyuzott, felos, onbizalomnelkuli...mikor 24evesen elkezdtem dolgozni, alberletbe koltoztem egyedul, kinyilt szamomra a vilag, es azota is jol erzem magam es a tarskereses is jol ment /nem azt mondom hogy mindig volt parom, de mar nem voltbennem az, hogy uristen en senkinek se kellek/.

Vigasztalaskepp - en 22 evesen randiztam eloszor, de nagyon bena randi volt, a srac megjelenese valahogy nem tetszett, a hangja, a gesztikulacioi....

23 eves elmultam mar, mire eloszor setaltam valakivel kezen fog a es mikor eloszor csokoloztam. Ekkor lett az elso parkapcsolatom is. Egy ev utan szakitottunk, aztan 2 evig megint nem volt senkim, ismerkedtem, de valahogy senki sem fogott meg annyira, volt egy srac aki kivul -belul tokeletes volt szamomra, de vele ertettem meg, mit jelent hogy nincs meg a kemia, nem tudtam beleszeretni. Illetve volt egy rovidebb, parhonapos kapcsolatom,ahol vegul en nem voltam tul jo a sracnak.

Most 29 vagyok, 2,5 eve boldog parkapcsolatban, egy honapja hazasodtunk ossze. A parommal sorsszeru volt a talalkozas,egy olyan helyen es idoben, ahol egyikunknek sem kellett volna epp ott lenni , es foleg nem szamitottam ra, hogy barkivel is megismerkedem. Viszont abban az idoben lelkileg nagyon kiegyensulyozott, felszabadult voltam, szerintem ez is kellett hozza.

2019. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Ami biztosan segíthet: járj el rendszeresen futni vagy konditerembe, ne foglalkozz azzal hogy lesz-e barátod vagy sem, mozdulj ki minél többet azért hogy akár egyedül jól érezd magad. Persze egy faluban nem egyszerű de én vàrosban lakok kb. 70 ezer lakossal és én is borzasztó nehéznek talàlom hogy megtaláljam az igazit. Nekem semmilyen téren nem lehet okom panaszra de ha nem jön senki hát nem jön. Ezt el kell engedni és nem célkitűzésként gondolni arra hogy legyen végre párom. Ha két ember szimpatikus egymásnak akkor a többi úgyis adja magát és keresik egymâs társasâgât. Minden jót! 24/F
2019. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Írta, hogy van 10kg felesleg rajta, de nem túlsúlyos.

Ezekszerint mégis túlsúlyos vagy. Ez lesz itt a gond. Senki nem akar kövér csajt magának. Étkezz rendesen, mozogj és lesz pasi is. És járj be a közeli nagyvárosba hetente.

2019. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Futni járok rendszeresen.

Az a "túlsúly" nekem túlsúly..nem hiszem,hogy 58-60kg-gal olyan túlsúlyosak számítok...csak 5-10kg-t szeretnék lefaragni..ez olyan elhatározás féle

2019. aug. 24. 13:19
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 58-60kg -al úgy érzed van 5-10kg felesleged, akkor vagy tényleg egy aprócska Hobbit vagy, vagy nincs semmi baj veled és csak a PhotoShoppolt modelekhez próbálod viszonyítani a méreteid. :-D

Szóval, emeld fel a piciny formás feneked, és járj (jobbkéz gyűrűs ujját figyelve) nyitott szemmel a világba, lehet neked kell kezdeményezni, mert elég bénák a mai 25-30 -as "férfi" társak, és vagy valami parasztott fognál ki aki nyomul, vagy elsiklanak az apró jelek felett amit sugalsz feléjök.

2019. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi balkézen, a sziv felén hordjuk a karikagyűrűnket. Szóval a balkezet is tessék figyelni!
2019. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!