Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha akármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha akármilyen szép csajon azt látom, hogy látszik rajta az apja arcvonásai, akkor utána baromira elmegy tőle a kedvem?

Figyelt kérdés

Ez nekem valami beteges (vagy mégsem) felfogásom lehet, hogyha a lány hasonlít az apjára, akkor utána undorom lesz tőle, mert mindig arra tudok csak gondolni, hogy "ba***us részben az apjával járok és fogok lefeküdni", ami részben igaz is, mert végül is az ő "anyagából jött létre" a csaj. Van egy lány, aki - bár külső szemlélőként szépnek tűnne - de én ismerem a ronda apját és az arcvonásait vélem benne felfedezni így rondának tartom. De ezt több lánynál már megfigyeltem és emiatt nem is tudom, hogy ki az a kaliberű (valószínűleg egy nagyon steril és érzéki anyjára hasonlító szép) lány, aki esetében nem erre, hanem tényleg az őszinte vonzalomra tudnék csak gondolni.


Persze amikor a (vonzó) anyjára hasonlít az nagyon izgató tud lenni: [link]

...de amikor az apjára az rémes, ez pl. kimondottan: [link]


Fogalmam sincs, hogy ez normális-e vagy másnál is elő szokott-e jönni ez az érzés?



2019. aug. 25. 09:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%
Jobbulást kérdező.
2019. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

" ne hasonlítson az apjára, mert az már nem éppen jó géneket/tulajdonságokat vetít előre."


Megtennéd, hogy ezt az állításodat kifejted, megindokolod, lehetőleg tudományosan korrekt módon?

2019. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%
Én is rosszul vagyok a szőrtől hetero nőként, ez nem bizonyíték semmire.
2019. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes példa, mert például Ava Phillippe szerintem (és evvel nem vagyok egyedül) legalább annyira hasonlít az apjára is, mint az anyukájára, szerintem mindkettőjük tökéletes "keveréke". Aztán ott van Liv Tyler, aki már lehet nem mai csirke, de vitathatatlanul gyönyörű,fiatalabban meg aztán pláne non plus ultra,(ha neked nem is tetszik) pedig tiszta papa, ha finomabb vonásokkal is. Attól, hogy valaki az apjára hasonlít, nem lesz férfias és akkor is van benne az apjából, ha az anyjára hasonlít, így az az ellenérzés benned, hogy az apjával is jársz, (ami tök beteges), mindkét esetben fennáll, így érvként nem állja meg a helyét. Lehetne linkelni kismillió meg egy embert, akár hírességeket is, hogy a hozott példáidnál maradjunk, ahol a meseszép leányzó bizony a papára hasonlít és úgy legyen ötösöm a lottón, hogy mégsem lenne gondod vele. Az, hogy előfordul ilyen is, az nem biztos, hogy általános, csak most pont Neked nem tetsző példákat hoztál fel. Bár nekem nem az estem, Emma Roberts is apura üt, és Dakota Johnson is inkább Don, mint Melanie és rá aztán nem lehet mondani, hogy ez a hátrányára vált volna, hihetetlen nőiesek és finomak a vonásai. A végtelenségig lehetne sorolni és gyanítom jópár lenne közöttük, akiket nem dobnál ki az ágyadból,meg mondjuk máshonnan se...
2019. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Diazepam ***** válasza:
89%
Nem akarom bemagyarázni, hogy b**i vagy, nem rosszindulatból írtam. Nekem mindegy, hogy melyik nemhez vonzódsz. Csak ez az egyik korai tünete sok esetben, a férfiaktól való beteges undor.
2019. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Ava Philippe tiszta apja. A hajában hasonlít a mamára. Évekig egy Ryan Phillippe poszter volt az utolsó dolog, amit elalvás előtt láttam, az a lány tiszta Ryan.


Reese viszont nemrég posztolt instán saját gyerekkori képet, tiszta Deacon.

2019. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
#23,#25: Nem tudom, most ti azt hiszitek, hogy jól elbizonytalanítotok ezekkel a kommentekkel és megváltoztatjátok a szexuális orientációmat? Mi a jó ebben nektek, hogy x kommenten keresztül ezt a hülyeséget mantrázzátok? De nem érdekel, a lényeg, hogy soha a büdös életben nem tudnék vonzódni a pasikhoz. Remélem nem lesz még egy harmadik idióta, aki megint elkezdni nyomatni ezt a baromságot. Ja és a kérdésre válaszoljatok inkább!
2019. aug. 25. 13:37
 28/32 A kérdező kommentje:

#24: Őrá gondolsz? [link]

Na ez tényleg lehet, hogy kivétel. De akkor az apjától mentsen meg az isten, vagy ha be is mutat, akkor minél hamarabb felejtsem el a búráját. Mondjuk nekem az is befolyásoló tényező ebben a dologban, ami a kérdésben felvetettem, hogy egy csaj csak akkor vonzó nekem, ha az apja teljesen normális, igényes és ápolt úriember. Ismerek olyan csajt, aki hiába tetszett elsőre, aztán megláttam az apját, aki egy alkoholista suttyó és utána egyből nem is tetszett többé a csaj. Főleg, hogy ezután véltem felfedezni a hasonlóságokat az apjával a külsejében.

2019. aug. 25. 13:43
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

”Főleg, hogy ezután véltem felfedezni a hasonlóságokat az apjával a külsejében."


Külső tulajdonsagok utalnak belsőkre és azért asszocialsz a rosszra tudat alatt. Nem véletlen, hogy külső alapján ítélünk.

2019. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Steven Tayler lányára, Liv Tylerre gondoltam. Hihetetlen gyönyörű nő. Nézd, én nem akarlak győzködni, mert minek, de Ő nem kivétel, bár kétségtelen, hogy páratlan szépség, de hidd el, rengeteg álomszép nő van, aki tiszta apja. Amúgy érdekes pali lehetsz, vagyis inkább némiképp defektes, esetleg komplexusos pár tekintetben, én speciel rohadtul örülnék, ha valaki be akarna mutatni az Aerosmith frontemberének :D Szerintem rendkívül szórakoztató fazon lehet Steven, én szívesen "bandáznék" vele...
2019. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!