Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogyha akármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha akármilyen szép csajon azt látom, hogy látszik rajta az apja arcvonásai, akkor utána baromira elmegy tőle a kedvem?

Figyelt kérdés

Ez nekem valami beteges (vagy mégsem) felfogásom lehet, hogyha a lány hasonlít az apjára, akkor utána undorom lesz tőle, mert mindig arra tudok csak gondolni, hogy "ba***us részben az apjával járok és fogok lefeküdni", ami részben igaz is, mert végül is az ő "anyagából jött létre" a csaj. Van egy lány, aki - bár külső szemlélőként szépnek tűnne - de én ismerem a ronda apját és az arcvonásait vélem benne felfedezni így rondának tartom. De ezt több lánynál már megfigyeltem és emiatt nem is tudom, hogy ki az a kaliberű (valószínűleg egy nagyon steril és érzéki anyjára hasonlító szép) lány, aki esetében nem erre, hanem tényleg az őszinte vonzalomra tudnék csak gondolni.


Persze amikor a (vonzó) anyjára hasonlít az nagyon izgató tud lenni: [link]

...de amikor az apjára az rémes, ez pl. kimondottan: [link]


Fogalmam sincs, hogy ez normális-e vagy másnál is elő szokott-e jönni ez az érzés?



2019. aug. 25. 09:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

#10


Mondjuk jó poén, hogy én elviekben a férfifelmenőimre hasonlítok, mégis mindenhol kiszúrják anyám ismerősei, hogy ki vagyok én, a szemeim miatt. Még úgy is, hogy előtte nem is láttak sosem.


Érdekes.

2019. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben mindenki hasonlít a szüleire, mindkettőre, kérdés az, hogy melyikre milyen mértékben. Én alkatilag nőként apámra hasonlítok jobban, anyám hízásra hajlamos, és el is hízott, apám vékonyabb alkat, sokat eszik, de alig látszik rajta, arcra szerintem mindkettőjükből jutott. Gondolom, te is hasonlítasz a szüleidre.
2019. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#9: "Pont ettől rejtett. A legnagyobb homokosok a legnagyobb homofóbok is egyben, amíg be nem ismerik maguknak."


Hiába erőlködsz bemagyarázni nekem, hogy bu** vagyok, nem fog menni. Már egy szőrös férfikartól is rosszul vagyok, egyszerűen undorítanak a pasik. Ezért is fog el a fintor, ha a csaj minimálisan hasonlít az apjára.

2019. aug. 25. 10:56
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, senkitől se hallottam még ilyet. Biztos meglep téged, de széparcú nők is szoktak az apjukra hasonlítani.
2019. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A nap idiótája címet elvitted már délelőtt. Grat! Keress fel egy dilidokit.
2019. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

"Biztos meglep téged, de széparcú nők is szoktak az apjukra hasonlítani."


Ez baromira nem igaz! Rengeteg csaj megszólalásig a dögös, érett anyukájára hasonlít és az apja max a "haszonélvezője", hogy egy ilyen jó alapanyaghoz "járult hozzá".

2019. aug. 25. 11:00
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Neked lenni special fogyaték? Mondjuk hazudnék, hogy nem fordult meg ez az én fejemben is OCD-sként, de én alapból nem vagyok normális. Szóval a lényeg szerintem, hogy azt nézd hogy feminin legyen ha annyira azok jönnek be, a férfias vonásokkal van gondod nyilván, de teszem hozzá, hogy a feminin lányoknak azért a fater nem szokott épp macsó (és az anya is feminin) lenni, szóval kell a fater is hozzá. A két képen lévő nő egyik se feminenebb a másiknál, most ha a másodiknak az anyjának lenne ilyen vonasa, a faternak más, akkor egyből bombanő lenne?
2019. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg csaj megszólalásig a dögös, érett anyukájára hasonlít"


Na, majd megmondom a közel 100kg-os magas vérnyomásos, cukorbeteg anyámnak, hogy dögös és érett. :-D Apám meg lehúzhatja magát a klotyón a genetikailag szerencsés vékony testalkatával, amit én örököltem tőle. Kár, hogy nem a dögös, érett, hízékony anyámra ütöttem ebben...

2019. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

#18


Minden a genetikán múlik. Ha jót kaptál bármit megtehetsz, ha rosszat, akkor beszoptad. Én is örökölhettem volna apám családjának múmiaszerű alkatát, de neeeem, persze hogy anyám családjának szélesebb, robosztusabb alkata kellett, extra hajlammal a hízékonyságra és a cukorbetegségre.


De legalább kopasz nem lehetek, ez a dolog úgy ahogy van hiányzik a család mindkét ágából.

2019. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha ez nála férfias vonásokat eredményez, akkor lehet nekem se tetszene, mint pl Jay Z lánya, basszus szegény nagyon rossz géneket örökölt.
2019. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!